[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

حیاط خلوت - فرزاد وثوقی - دبیر خبر، روزنامه شیراز نوین

در مسیر ونزوئلا هستیم 
معصومه آقاپور علیشاهی  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ‌درخصوص افزایش حقوق کارکنان و کارگران با افزایش تورم گفت: افزایش نقدینگی در شرایط فعلی کشور یک سم مهلک است و مانند نمک پاشیدن بر روی زخم است.
ما در جنگ اقتصادی هستیم و باید شرایط را باور کنیم. باید تصمیم قاطع در این مورد گرفته شود تا تنشی در خانواده‌ها صورت نگیرد و اگر دست به این کار نزنیم در مسیر ونزوئلا قدم خواهیم گذاشت.

استیضاح تنها راه حل نیست 
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: استیضاح و حذف یک بخشی از کار است، بحث اصلی این است که یک تعامل عمیق میان قوه مقننه و مجریه ایجاد شود تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. وی خاطرنشان کرد: شاید یک نماینده عکس‌العمل فردی داشته باشد ولی فراکسیون قرار نیست از عکس العمل فردی حمایت کند و قرار است که نمایندگان از تصمیم جمعی تبعیت کنند.

شمار کارگران نساجی مازندران از ۷۰۰۰ به ۳۰۰۰ نفر رسید
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: تعداد کارگران در حال حاضر ۳۱۰ نفر است. این یعنی اینکه از ۷ هزار نفر بعد از انقلاب به ۳۰۰ نفر رسیده‌ایم. سه کارخانه که با عنوان نساجی مازندران فعالیت می‌کردند، امروز تعطیل شده و زمین‌های بخش طبرستان تکه تکه به شهرداری واگذار شده است. فقط نساجی تِلار باقی مانده است. آن هم در شرایطی که مدیریت آن با‌ هاله‌ای از ابهام مواجه است. 

۵۱حزب در صف دریافت یارانه
نایب رئیس اول خانه احزاب ایران گفت: از میان ۲۵۰ حزب موجود، پرونده ۵۱ حزب از سوی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، برای دریافت یارانه، به خانه احزاب ایران ارسال شده است.
حشمتیان گفت: ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان دیگر به طور مساوی میان ۲۵۰ حزب موجود در سراسر کشور توزیع می‌شود.

«امید درمانی» دولتی بی‌معنی است
یک تحلیلگر اصلاح‌طلب با بیان اینکه متأسفانه دولت کنونی توانایی کار کردن ندارد، گفت: این مدیران شاید برای شرایط نرمال و عادی دولت مناسبی باشند اما برای شرایط کنونی مناسب نیستند. عبدی با تأکید بر اینکه متأسفانه شاهد اختلافات گسترده در دولت هستیم گفت: در کدام دولت این حجم از اختلافات وجود داشت؟ وزیر بهداشت علیه یک وزیر دیگر صحبت می‌کند وزیر راه علیه دیگری است. این داستان در اکثر موارد ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی