[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

حیاط خلوت - فرزاد وثوقی - گروه خبر، روزنامه شیراز نوین

واردات از ایران به افغانستان ممنوع شد
رئیس اتحادیه تاجران جوان هرات افغانستان گفت: متأسفانه ولایت فراه در این روزها دچار مشکلات ناامنی شده و گمرک این‌ ولایت نیز دچار فساد شده است.

«ایرتاکسی» بدون پرواز
مدیر فرودگاه بجنورد گفت: بیش از یک سال از مطرح شدن موضوع راه‌اندازی ایر تاکسی در این فرودگاه می‌گذرد اما هنوز این موضوع به مرحله نهایی نرسیده است.

حال صنعت کشور خوب نیست
یک کارشناس اقتصادی گفت: اینکه بعد از 40 سال هنوز می‌گوییم صادرات چای امروز ممنوع است و فردا دوباره آزاد می‌شود، تمسخرآمیز است و باعث می‌شود هزینه‌های زیادی صورت گیرد، به همین دلیل صنعت ما رفته رفته ضعیف‌تر می‌شود.

ماجرای احمدی‌نژاد در کرج 
احمدی‌نژاد تلاش دارد از ماجرای نارضایتی‌های مردمی ‌ماهی خود را صید کرده و جایگاه رهبری این اعتراض‌ها را به نام خود ثبت نماید. مواضع هفته‌های اخیر او علیه قوای قضائیه و مقننه و پیشنهادش مبنی بر کناره‌گیری دولت در همین چارچوب ارزیابی می‌شود.

دفتر ناطق نوری تکذیب کرد 
دفتر حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری هرگونه اظهار نظری مبنی بر ورود وی به عزل و انتصابات در دولت را رد کرد.

شناسایی تاجران واقعی
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از آغاز شناسایی تاجران واقعی از مهر امسال با راه‌اندازی سامانه ثبت نام تجار خبر داد. وی  با تشریح شرایط واقعاً سخت اقتصادی در کشور گفت: این شرایط ممکن است سخت‌تر هم بشود لذا از شما فعالان بازرگانی می‌خواهم در این شرایط سخت احساس شکست نکنید.

افزایش درصد جانبازی 
یک عضو هیئت رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اظهارات اخیر رئیس فدراسیون فوتبال درباره درصد جانبازی‌اش گفت که در این باره به کمیسیون اصل ۹۰ شکایت خواهد کرد. وی گفت: فرایند بررسی و تعیین درصد جانبازی در بنیاد شهید زیر دو سال انجام نمی‌شود و اگر کسی در این مدت کوتاه این فرایند را طی کند قطعاً جای سوال دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی