[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

۱۸ نفر از سرگروه‌ها و اعضای یک شرکت هرمی ‌دستگیر شدند، روزنامه شیراز نوین

روابط عمومی ‌اداره کل اطلاعات استان فارس اعلام کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در این اداره کل و استان هرمزگان، 18 نفر از سرگروه‌ها و اعضای فعال یک شرکت هرمی‌ که در قالب کلاهبردارانه جدید با نام فایننشیال فعالیت می‌کردند، دستگیر شدند.
این روابط عمومی ‌در گزارش روز شنبه خود بیان کرد: دستگیری این افراد در راستای صیانت از سیاست‌های اقتصادی و جلوگیری از هر گونه اخلال در نظام اقتصادی کشور صورت گرفته و پرونده آنها برای رسیدگی، به مرجع قضایی ارجاع داده شده است.
بنا به این گزارش، این افراد با استفاده از روش‌های اغواگرایانه، اقدام به جذب سرمایه افراد و کلاهبرداری از آنها و همچنین راه‌اندازی چندین هرم و زنجیره انسانی نموده و مبالغ قابل توجهی ارز از طریق صرافی‌های غیر مجاز و یا به صورت فیزیکی خارج کرده بودند.
در این گزارش، ضمن تقدیر از هوشیاری و اقدام به موقع در اطلاع رسانی اخبار به ستادهای خبری، از مردم خواسته شده با عنایت به شکل‌گیری مجدد دسیسه‌های هرمی ‌با ترفندهای جدید و کلاهبرداری آنها و احتمال مالباخته شدن افراد، پیش از هر گونه سرمایه‌گذاری در طرح‌هایی از این قبیل، اطلاعات لازم را کسب کرده و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به شماره تلفن 113اعلام کنند. 
همچنین در این گزارش به افراد سودجو هشدار داده شده که فعالیت آنها مورد رصد است و در صورت انجام اقدامات غیر قانونی با آنها قاطعانه برخورد می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی