[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

امام‌جمعه شیراز: بسیاری کاستی‌ها به دلیل محقق نشدن دولت اسلامی ‌است، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با بیان اینکه انقلاب اسلامی‌ انجام شد اما دولت اسلامی‌ هنوز محقق نشده است، دلیل بسیاری از کاستی‌ها خصوصاً در حوزه زنان و خانواده را محقق نشدن این هدف دانست.
به گزارش دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس و امام‌جمعه شیراز، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در جمع تعدادی از بانوان اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و طلاب و فعالان فرهنگی و تبلیغی خواهر استان فارس گفت: مدیریت کردن مسائل فرهنگی و اجتماعی در حوزه بانوان نیازمند مقدمات و یکی از مقدمات همین برگزاری جلسات هم اندیشی است. او با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ‌ایران 40 ساله شد، گفت: روز اول که انقلاب کردیم می‌خواستیم شاه را بیرون کنیم، سپس می‌خواستیم جنگ را تمام کنیم و اکنون درصدد این هستیم که دولت اسلامی ‌ایجاد کنیم. امام جمعه شیراز تأکید دارد که اشکالات وارد به دولت‌ها در هر دوره‌ای به دلیل محقق نشدن دولت اسلامی ‌و مطالبات مقام معظم رهبری در این زمینه بوده است. او تصریح کرد: انقلاب اسلامی‌ را انجام دادیم اما دولت اسلامی ‌را هنوز به دست نیاورده‌ایم و این همه گله به‌ویژه کاستی‌ها در حوزه زنان و خانواده به خاطر همین است؛ البته این پایان کار نیست چرا که نهایتاً می‌خواهیم به تمدن اسلامی ‌دست یابیم. 
امام جمعه شیراز با بیان اینکه برای تحقق دولت اسلامی ‌باید سؤالات پایه‌ای جواب دهیم، گفت: یکی از سؤالات پایه این است که وظایف و اختیارات نماینده ولی فقیه و نوع کار و برخوردی که با مدیران استان و مردم انجام دهد باید مشخص شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی