[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان پیروزی حماسی سرخ‌ها برابر الدحیل، روزنامه شیراز نوین

دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با برتری حماسی سرخپوشان به پایان رسید تا شاگردان برانکو راهی نیمه نهایی شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه دیروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که این دیدار با برتری ۳ بر یک پرسپولیس به پایان رسید. سیدجلال حسینی(۵۷)، حسین البریک (گل به خودی ۷۶)، گادوین منشا(۷۸) کریم بوضیاف(۳۳) برای الدحیل گل زد.
بازی با حملات پرسپولیس انجام شد و بازیکنان این تیم با حمایت هواداران پرتعداد خود به دنبال رسیدن به دروازه تیم مهمان بودند اما تا دقیقه ۷ نتوانست خطر جدی را روی دروازه ایجاد کنند.
دقیقه ۸: نخستین فرصت جدی برای پرسپولیس ایجاد شد اما فرار منشا در آخرین لحظات با خروج دروازه بان الدحیل ناکام ماند.
دقیقه ۲۱: جونیور با عبور از دو بازیکن پرسپولیس از درون محوطه جریمه شوتی را راهی دروازه پرسپولیس کرد که بیرانوند این ضربه را مهار کرد.
دقیقه ۲۲: گادوین منشا با شوتی دیدنی از پشت محوطه جریمه دروازه الدحیل را هدف قرار داد که ضربه محکم این بازیکن پس از برخورد با دست دروازه بان حریف به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.
دقیقه ۳۳: یک ضربه ایستگاهی از جناح راست برای الدحیل به دست آمد که این ضربه در یک رفت و برگشت به بدن کریم بوضیاف برخورد کرد و وارد دروازه سرخپوشان شد تا کار شاگردان برانکو برای ادامه بازی سخت شود.
دقیقه ۴۵: سرخپوشان بعد از دریافت گل تلاش زیادی کرد تا به دروازه حریف نزدیک شود اما کم تعداد بودن این تیم در خط حمله اجازه ایجاد خطر را نداد و در نهایت نیمه اول با برتری یک بر صفر الدحیل به پایان رسید.
دقیقه ۶۷: به دنبال مصدومیت حسین ماهینی برانکو او را از زمین بیرون کشید و شایان مصلح را به زمین فرستاد.
دقیقه ۷۶: پاس عالی منشا برای علیپور این بازیکن را در موقعیت حمله قرار داد و حرکت عالی مهاجم سرخپوشان مدافع حریف را جا گذاشت و پاس رو به جلوی او توسط مدافع الدحیل به گل دوم تبدیل شد. 
دقیقه ۷۸: فرار منشا با اشتباه مدافعان الدحیل همراه شد تا این بازیکن با دریبل کردن دروازه بان الدحیل سومین گل سرخپوشان را به ثمر برساند.
دقیقه ۹۰: امید عالیشاه در ضد حمله وارد محوطه جریمه حریف شد و در حالی که می‌توانست به هم‌تیمی‌هایش پاس بدهد شوتی را به سمت دروازه حریف زد که از کنار دروازه به بیرون رفت. 
در دقایق وقت اضافه برانکو که کنار خط آمده بود تا بازیکنانش را برای دفاع از گل‌های زده تهییج کند خودش احساسی شد و پس از دو بار کوبیدن توپ به زمین از سوی روشن ایرماتوف از کنار زمین اخراج شد. پرسپولیس درحالی راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد که به خاطر پرونده جنجالی مهدی طارمی ‌از پنجره نقل و انتقالات محروم بود. حریف بعدی سرخپوشان از بین دو تیم استقلال و السد انتخاب خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی