[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

حیاط خلوت - فرزاد وثوقی - گروه خبر، روزنامه شیراز نوین

تکذیب خبر دیدار سردار سلیمانی و نماینده آمریکا 
سخنگوی وزارت امور خارجه، درباره ادعای روزنامه الجریده کویت مبنی بر دیدار سردار قاسم سلیمانی و «نماینده آمریکا در ائتلاف ضد داعش»، در عراق گفت: اصل خبر، دروغ و قابل تکذیب است.

3سفیر ایرانی در صف بازنشسته‌ها
قاسمی‌ گفت: تنها ۳ سفیر در وزارت امور خارجه هستند که مشمول قانون منع به کار گیری بازنشستگان خواهند شد و به زودی بازنشسته می‌شوند. 

هشدار وزیر خارجه آمریکا 
«مایک پمپئو»، وزیر خارجه آمریکا در توییتر خود مدعی شد: با فرا رسیدن ۴ نوامبر، برای هر کسی که بخواهد با ایران رابطه اقتصادی داشته باشد، قوانین متفاوتی وجود خواهد داشت.

احتمال دیدار پوتین و روحانی 
سخنگوی کرملین با اشاره به دیدار رؤسای جمهور روسیه و ترکیه، از احتمال گفتگوی پوتین با رئیس جمهور ایران بعد از این دیدار خبر داد.

وزارت‌خانه بدون وزیر 
با توجه به اینکه سه ماه تا ارائه بودجه سال ۹۸ و ۲ ماه تا بازگشت تحریم‌ها فرصت باقی مانده است، رئیس جمهور باید با انتخاب وزیری «اقتصاددان»، از بهم‌ریختگی هرچه بیشتر اقتصاد کشور جلوگیری کند.

 صدیقی جایگزین آیت الله جنتی 
 در پی استعفای آیت الله احمد جنتی از امامت جمعه موقت تهران و موافقت رهبر معظم انقلاب با کناره‌گیری وی، ایشان از ریاست ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیز کناره‌گیری کرد.

سایپا پیش‌فروش نکرده است 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، گفت: پیش فروش شرکت خودروسازی سایپا صرفاً یک نمایش تبلیغاتی برای فروش محصولات این شرکت با قیمت‌های گزاف است.

سند امضای «الویری» منتشر شد
مرتضی الویری در حالی نقش خود در تصویب نظارت استصوابی شورای نگهبان بر انتخابات مجلس، در دوره اول مجلس شورای اسلامی ‌را حاشا می‌کند، که اسناد تاریخی خلاف این ادعا را اثبات می‌کنند.  

روحانی هشدارها را نمی‌پذیرد

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: بزرگان جریان اصلاح‌طلب نسبت به افرادی که موجب آسیب به کابینه می‌شوند، به آقای روحانی هشدار داده بودند اما مورد پذیرش رئیس‌جمهور نبود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی