[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

گودرزی: غرب همچنان بر همان رفتارهای اشتباه خود مانده است، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی‌ گفت:در بحث سوریه  غرب  رفتارهای اشتباهی داشته است که می‌خواهد این رفتار را با فرافکنی‌ها  هم جبران و هم توجیه کند.
مسعود گودرزی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مذاکرات دوره‌ای سه کشور ایران، روسیه و ترکیه درباره تحولات سوریه و پاکسازی ادلب از دست تروریست‌ها، گفت: در بحث سوریه  غرب  رفتارهای اشتباهی داشته است که می‌خواهد این رفتار اشتباه را با فرافکنی‌ها  هم جبران، هم توجیه کند.
وی ادامه داد: غرب در این موضوع هم می‌خواهد جبران داشته باشد و هم برای افکار عمومی‌ توجیه بیاورد و اقدام دیگری را انجام بدهد تا سیاست‌های اشتباهی که  اتخاذ و اجرا کرده بود را جبران  و از نابودی منافع خود جلوگیری کند.
نماینده مجلس دهم در مجلس با اشاره به نشست تهران برای پاکسازی ادلب، تأکید کرد: غرب همچنان بر همان رفتارهای اشتباه خود مانده و سیاست‌های تهاجمی‌ که داشته را می‌خواهد تکرار کند.
 نماینده مردم  ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی‌ با بیان اینکه غربی‌ها در مورد استفاده از سلاح‌های شیمیایی دولت بشار اسد را متهم می‌کنند، تصریح کرد: غرب با ایجاد شایعه درباره بمباران شیمیایی می‌گوید که این‌ها از سوی دولت انجام شده است،اما این نشست‌ها هم می‌تواند بسیاری از  مسائل را مشخص کند و هم هرگونه اقدام آمریکا  که می‌خواهد به دولت سوریه منتسب کنند را نمایان می‌کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: شفاف سازی دولت سوریه در صحنه نبرد و عملیات می‌تواند به حذف شایعات کمک کند و مذاکرات دوره‌ای مانند اجلاس سه گانه در  تهران رفتارهای اشتباه غرب را نمایان خواهد کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی