[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

اعلام برنامه‌های روز جهانی پاکسازی در فارس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌ اداره کل حفاظت محیط زیست انجمن‌های مردم‌نهاد استان فارس در روز جهانی پاکسازی اقدام به زدودن زباله در جای‌جای استان، کردند. 
 پاکسازی طبیعت در شهرستان ممسنی:  عصر روز شنبه، منطقه تفریحی دالون به مناسبت روز جهانی پاکسازی زمین پاکسازی شد.  شرکت کنندگان از روبروی اداره فنی- حرفه‌ای تا شهر بازی نیلی را از زباله پاکسازی کردند.
در این برنامه اعضای حامیان طبیعت زاگرس، انجمن نیک اندیشان پارس، بخشداری مرکزی ممسنی، دهیاری روستای گچگران و اداره حفاظت محیط زیست ممسنی، مشارکت داشتند.
پاکسازی طبیعت در شهرستان سروستان:  همچنین به همین مناسبت در شهرستان سروستان، اطراف جاده کمربندی بین دانشگاه آزاد و خیابان رباط با همکاری رؤسا و کارکنان ادارات منابع طبیعی و محیط زیست، معاونت شهردار و پاکبانان و تشکل‌های محیط زیستی پاکسازی شد.
 برنامه پاکسازی طبیعت در شهرستان اقلید:
 در شهرستان اقلید نیز انجمن همیاران و پاکسازان طبیعت این شهرستان، همزمان با روز جهانی پاکسازی زمین بخشی از کناره جاده ییلاقی اقلید به یاسوج را پاکسازی کردند. 
پاکسازی مشارکتی تشکل‌های، مردم‌نهاد استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد: به مناسبت روز جهانی پاکسازی بخشی از چشمه میشی و پارک ملی دنا از زباله پاکسازی شد. این برنامه با همت تشکل‌های مردم‌نهاد نهضت سبز زاگرس یاسوج و پاکسازان طبیعت فارس در روز جمعه 23شهریور ماه برگزار شد و حجم زیادی از زباله توسط این تشکل‌ها و کارکنان حفاظت محیط زیست جمع‌آوری و به مکان مناسب منتقل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی