[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی آنلاین در شیراز، روزنامه شیراز نوین

در راستای برنامه ارتقای فعالیت‌های آموزش پزشکی و با هماهنگی مرکز مطالعات و توسعه آموزش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نخستین کنگره بین‌المللی آنلاین آموزش پزشکی در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «جواد کجوری» رئیس مرکز توسعه و آموزش پزشکی دانشگاه کنگره (AMEE۲۰۱۸) را یکی از معتبرترین کنگره‌های بین‌المللی آموزش پزشکی در سطح دنیا معرفی کرد و گفت: با هماهنگی مرکز تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، امکان بهره‌برداری دانشگاه‌ها به صورت آنلاین از شهر بازل در کشور سوئیس و همزمان در کلان منطقه پنج به نمایندگی مرکز توسعه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فراهم شد.
 او هدف از این کنگره را توسعه زیرساخت‌های آموزش پزشکی و به روز رسانی اطلاعات این حوزه عنوان کرد و افزود: برگزاری این رویداد علمی ‌با ارائه بخش‌های موردنظر، سمپیوزیوم‌ها و نشست‌های مرتبط با آموزش پزشکی همراه بود. دکتر «کجوری» از ویژگی‌های این برنامه به صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های سفر، همچنین حضور یکی از اعضای هیئت علمی‌ گروه زبان دانشکده پیراپزشکی برای بحث و تبادل نظر در مورد مباحث و سخنرانی‌های کوتاه اشاره کرد. به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پس از اعلام فراخوان دوره و نام‌نویسی افراد متقاضی و علاقمند، این کنگره به میزبانی مرکز توسعه و آموزش دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از پنجم تا هشتم شهریور، برابر با بیست و پنجم تا بیست و نهم اوت ۲۰۱۸، از ساعت یازده تا هجده به وقت رسمی‌ ایران و با شرکت اعضای هیئت علمی ‌دانشگاه، دانشجویان و علاقه‌مندان برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی