[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

عضو مجمع مرکزی دبیران شوراهای صنفی و آموزشی کشور شدیم ، روزنامه شیراز نوین

در نشست دبیران شوراهای صنفی و آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دبیر شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عضو شورای مرکزی این مجمع شد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: بر اساس اعلام رسمی ‌مدیریت امور دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، «حسین افراخته» دبیر شوراهای صنفی این دانشگاه به مدت یک سال، عضو اصلی شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی و آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شد.
«سید مجتبی میرابراهیمی» ادامه داد: در این نشست که در شهریور سال جاری و در تهران با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و همچنین دبیران شوراهای صنفی تمامی‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد، با انجام رأی‌گیری و انتخابات قانونی، «حسین افراخته» دبیر شورای صنفی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۲۹ رأی، به عنوان عضو سوم و اصلی این شورای مرکزی، انتخاب شد.
او با تبریک به این دانشجوی علوم پزشکی شیراز تأکید کرد: شوراهای صنفی دانشجویان، قدرت پیگیری و نظارتی بسیار بالایی داشته و می‌توانند با ارایه عملکردی خوب و مثبت، دانشگاه و مدیران را در ارتقای سطح رفاهی و آموزشی دانشجویان و اماکن دانشجویی، یاری رسانند.
میرابراهیمی ‌با اشاره به تأکید معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نسبت به جایگاه شوراهای صنفی، گفت: این نهاد دانشجویی توانایی بالقوه‌ای در پیشبرد اهداف و بالا بردن سطح رفاهی و آموزشی دانشجویان دارد.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه با توضیح این موضوع که از اصلی‌ترین وظایف این شورای هفت نفره مرکزی، پیگیری و نظارت بر امور مرتبط با موضوع‌های صنفی و آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است، یادآور شد: «حسین افراخته» دانشجوی سال هفتم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده و بر اساس انتخابات قانونی و الکترونیکی برگزار شده در خرداد سال جاری، به عضویت و سپس به دبیری شوراهای صنفی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، انتخاب شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی