[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

۳۰ واحد مسکونی مستمندان در شیراز مرمت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) با اشاره به اجرای ۲۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس گفت: مرمت و بهسازی بیش از ۳۰ واحد مسکونی مستمندان از مهم‌ترین این برنامه‌ها است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی ‌سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) سرهنگ مرتضی خسروانی اظهار داشت: امروز نه تنها شروع برنامه‌های گرامیداشت آغاز 8سال مقاومت جانانه مردم ایران در مقابل همه قدرت‌های جهانی است بلکه تأکید مجدد بر امتداد راه مجاهدانه‌ای است که هدفش مقاومت در عرصه اقتصادی و شکست بدخواهان است. 
وی برنامه‌های رده‌های تحت امر خود در هفته دفاع مقدس را بالغ بر 200 مورد بیان کرد و گفت: عمده آن در حوزه فرهنگی و جنگ نرم چون برگزاری یادواره‌های شهدا، نمایشگاه دفاع مقدس و حضور در مدارس به منظور ترویج ارزش‌های انقلابی و در وادی اقتصاد مقاومتی و رفع محرومیت‌زدایی در مناطق حاشیه‌ای شرق شیراز است. سرهنگ خسروانی با اشاره به مهم‌ترین این برنامه‌ها افزود: مرمت و بهسازی بیش از 30 واحد مسکونی مستمندان، ساخت و احداث چند باب مجمتع فرهنگی و مذهبی، ایجاد راه در روستای بابونک و کمک به معیشت مردم مستضعف با اهدای صدها بسته لوازم التحریر، بسته غذایی و بهداشتی و اعزام تیم‌های جهادی و پزشکی است.  وی با بیان اینکه اگر مجاهدت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و سپس جهادی علمی ‌بعد از آن نبود، امروز ایران اسلامی ‌در اوج اقتدار قرار نداشت، بیان کرد: دشمنان دست به اقداماتی همچون ترور مردم بی ‌گناه در شهر اهواز زده تا از این طریق به خیال ابلهانه ضربه به نظام اسلامی ‌بزند و با این کار ناامیدی خود را با این حرکت وحشیانه پنهان دارند. 
فرمانده ناحیه احمد بن موسی (ع)  گفت: مردم مطمئن باشند با تأسی از فرمایشات امام خامنه‌ای، حضور دائم در صحنه‌های مورد نیاز، اعتماد به مسئولین و داشتن روحیه جهادی و امیدوار به فضل الهی که همان رموز پیروزی در جنگ تحمیلی است، می‌توانند با صبر و باور به وعده‌های الهی و اتکا به توانمندی داخلی از همه گردنه‌های سخت پیش رو در جنگ اقتصادی به سلامت عبور کنند.  وی افزود: در این مسیر سخت بسیجیان همیشه بیدار و هوشیار راهنمای مردم خواهند بود و همیشه آماده جانفشانی و مجاهدت در راه تحقق اهداف الهی و انقلابی نظام اسلامی ‌هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی