[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

دکتر فرارویی دبیر انجمن علمی ‌بهداشت محیط ایران شد ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دانشکده بهداشت از موفقیت دکتر «محمد حسینی» عضو هیئت علمی‌ این دانشکده در انتخابات هیئت مدیره انجمن علمی ‌بهداشت محیط ایران و برگزیده شدن در انتخابات داخلی به عنوان دبیر انجمن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «محمد فرارویی» گفت: انتخابات مجمع عمومی ‌این انجمن در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار و دکتر «محمد حسینی» به عنوان یکی از هفت عضو اصلی هیئت مدیره انتخاب شد.
او افزود: بعد از تأیید انتخابات این انجمن از سوی کمیسیون انجمن‌های علمی ‌وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انتخابات داخلی برای تعیین ارکان انجمن از بین هفت عضو هیئت مدیره طی مراسمی‌ در پژوهشکده محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر «محمد حسینی» عضو هیـئت علمی‌ گروه مهندسی بهداشت محیط پس از اخذ رأی لازم برای دومین بار پیاپی به عنوان دبیر انجمن انتخاب شد.
دکتر «حسینی» نیز در این خصوص توضیح داد: این انجمن از سال ۱۳۷۸ تأسیس شده است و انتخابات هیئت مدیره آن هر سه سال یک بار از سوی مجمع عمومی ‌متشکل از اعضای حقیقی و حقوقی انجمن برگزار می‌شود.
او افزود: اهداف و وظایف انجمن علمی ‌بهداشت محیط ایران که طبق اساسنامه آن به صورت اختصاصی در زمینه‌های علمی، تحقیقاتی، تخصصی و فنی مربوطه فعالیت می‌کند، ایجاد ارتباط علمی، فنی، تحقیقاتی، آموزشی و تبادل نظر بین محققان، متخصصان و نیز همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی در برنامه‌ریزی امور آموزشی، پژوهشی و برگزاری گردهمایی‌ها و برنامه‌های بازآموزی، ترغیب و تشویق دانشمندان پژوهشگران و دانشجویان در پیشبرد فعالیت‌های علمی‌پژوهشی و آموزشی است.
دکتر حسینی به برگزاری بیست همایش ملی و دو همایش بین‌المللی از سوی این انجمن اشاره کرد و یادآور شد: ۹دوره جشنواره علمی‌اجرایی بهداشت محیط برای قدردانی از فعالیت‌‌ها و فرایندهای برتر بهداشت محیطی، به همت این انجمن در سطح کشور برگزار شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی