[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

فروشگاه‌های زنجیره‌ای یک نهاد مدرن توزیع کالا هستند، روزنامه شیراز نوین

 بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری به همراه اولین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای با حضور جمعی از مسئولین استان در محل دایمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس آغاز به کار کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی‌ شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های فارس، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس ضمن اعلام افتتاح همزمان این دو نمایشگاه بیان کرد: آشنایی مصرف کنندگان با کالاها و خدمات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا، خرید آسان، مطمئن و سریع، حمایت از تولید ملی و فرهنگ سازی استفاده از کالاهای ایرانی و حمایت و کمک به تجهیز و به روز رسانی فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای که به عنوان یک نهاد مدرن توزیع کالا نقش مهمی‌ در جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی و تردد زیاد درون شهری و به ویژه کمک به کنترل قیمت محصولات و کمک به اقتصاد مصرف‌کنندگان دارند از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.    
سید محمود موسوی گفت: نمایشگاه لوازم خانگی، صوتی و تصویری در سالن حافظ و در مساحتی به متراژ 6000 متر مربع و با حضور 57 شرکت تولیدکننده و نمایندگان داخلی و خارجی انواع لوازم خانگی از جمله یخچال، فریزر، تلویزیون، اجاق گاز و فر، هود آشپزخانه، لوازم صوتی تصویری، جارو برقی، لباسشویی، انواع قابلمه و ظروف، آبگرمکن، اتو، سبزی خردکن و... برگزار می‌گردد.
وی همچنین گفت بیش از ۲۰ شرکت داخلی و نمایندگان محصولات خارجی در سالن بهار تحت عنوان اولین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در زمینه‌های مختلفی از جمله صنایع برودتی و یخچال‌های فروشگاهی و رستورانی، صنایع آشپزخانه‌های صنعتی و رستورانی، قفسه‌های فروشگاهی، صندوق و نرم افزارهای حسابداری، چرخ‌های خرید و دستگاه‌های ثبت سفارش و... به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.
موسوی ضمن ابراز امیدواری از اینکه برگزاری این نمایشگاه بتواند با توجه به بحران بازار، چالش این روزهای متقاضیان کالا را تا حدودی برطرف کند و گامی ‌مؤثر در جهت حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان باشد اعلام کرد: تمامی ‌علاقه‌مندان به این دو نمایشگاه می‌توانند جهت بازدید تا روز جمعه مورخ ۶ مهر ۱۳۹۷ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دایمی ‌نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی