[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

شهردار منطقه ۵: خانواده شهدا هویت‌بخش جامعه هستند، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه پنج به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهدا دیدار کرد.
به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه پنج مهندس مسعود طهماسبی خانواده معظم شهدا را لایق بهترین سعادت اخروی و دنیوی دانست و گفت: این ایام فرصت مناسبی است تا ضمن تکریم خانواده معظم شهدا از زحمات اثربخش آنان در  تمامی ‌حوزه‌ها تقدیر کنیم. وی با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، تصریح کرد: احترام جامعه نسبت به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
مهندس طهماسبی تداوم راه شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مهم‌ترین هدف اینگونه دیدارها خواند و بیان داشت: تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی بس بزرگ و عملی ارزشمند است.  شهردار منطقه پنج حفظ کرامت و حرمت خانواده شهدا و ایثارگران را از اولویت‌ها برشمرد و افزود: صبوری، تعهد و روحیه ایثارگری این خانواده‌ها می‌تواند به عنوان الگویی در میان جوانان و نسل‌های آینده به خوبی تبیین و ترویج داده شود.
وی تأکید کرد: خانواده شهدا نقش مهمی ‌در هویت‌بخشی جامعه دارند و ایثارگران و همرزمان شهدا و جانبازان و آزادگان سرافراز که هنوز در قید حیات هستند ارزشمندترین منبع تاریخی هستند که باید از این فرصت برای سالم‌سازی جامعه استفاده کنیم.
 شایان ذکر است در این دیدار از خانواده شهید حمید بنائی پور دیدار شد و با اهدا لوح و هدایا از ایشان تقدیر به عمل آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی