[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

جلسه بررسی لایحه الحاق ایران به (CFT) با حضور لاریجانی برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

نشستی با حضور رئیس مجلس و وزرای اطلاعاتی و امنیتی و مسئولان ذی ربط پیرامون بررسی لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، جلسه بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) عصر روز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ با حضور ظریف وزیر امور خارجه، علوی وزیر اطلاعات، اکرمی‌سرپرست وزارت اقتصاد، همتی رئیس بانک مرکزی، کدخدایی قائم مقام دبیر شورای نگهبان، عارف رئیس فراکسیون امید مجلس، جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، طائب مسئول اطلاعات سپاه، عراقچی معاون سیاسی وزارت خارجه، فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، مدیرکل حقوقی وزارت اطلاعات و آقایان فتحی، نعمتی، رحیمی، طاهرخانی، یوسفیان ملا از نمایندگان مجلس، غریبی کارشناس وزارت خارجه، احمدآبادی و جلیلی از وزارت اقتصاد، منفرد از وزارت اطلاعات و کیانی از اطلاعات سپاه و به ریاست دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ‌برگزار شد.
گفتنی است، در این جلسه لایحه مذکور مورد بررسی قرار گرفت، حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توضیح این لایحه، گفت: لایحه  CFT در کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار گرفته است و نظر کمیسیون هم داده شده است.
سپس افراد حاضر نظرها و توضیحاتی را ارائه کردند، رئیس مجلس شورای اسلامی ‌هم سؤالات و ابهاماتی که در مورد این لایحه وجود دارد را مطرح و حاضرین پاسخ‌های لازم را بیان داشتند.
در پایان مقرر شد تا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شروطی را که به لایحه CFT افزوده است با اصلاح عبارتی برای گزارش به صحن آماده کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی