[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

پیروزی تیم هندبال شهید چمران لارستان مقابل نماینده هند، روزنامه شیراز نوین

تیم هندبال شهید چمران لارستان در دومین دیدار خود در مسابقات بانوان باشگاه‌های آسیا مقابل تی‌اسپرت هند به پیروزی رسید.  در دومین روز از مسابقات بانوان باشگاه‌های آسیا، روز پنجشنبه تیم شهید چمران لارستان مقابل تی‌اسپرت هند با نتیجه ٣١ بر ١٤ به پیروزی رسید.
تیم لارستان که نخستین دیدار خود را مقابل کایسار قزاقستان واگذار کرده بود، دیروز (جمعه) استراحت داشت و امروز در سومین دیدار خود به مصاف دیگر نماینده قزاقستان آلماتی می‌رود.
سیران احمدی، نوریه عباسی، شیدا فلاحی، رویا نوروزی، زهرا فقیهی، زهرا شوری، ساناز رجبی، زهرا داداللهی، شقایق باقری، مژگان قهرمانی، فاطمه‌سادات موسوی، راضیه جانباز، فاطمه خلیلی بهفر، مریم یوسفی، مینا وطن‌پرست و مریم کاراندی اعضای تیم شهید چمران لارستان را تشکیل می‌دهند.
همچنین، فاطمه کاملی به عنوان سرپرست، نشمین شافعیان و معصومه بذرکار به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی این تیم را همراهی می‌کنند.
در سومین دوره رقابت‌های هندبال بانوان جام باشگاه‌های آسیا که هم‌اینک در قزاقستان در حال برگزاری است، تیم‌های شهید چمران ایران، ازبکستان، هند و همچنین آلماتی، کایسا و آستانا هر سه از کشور میزبان در این مسابقه‌ها حضور دارند و به صورت دوره‌ای با هم بازی می‌کنند.
در نخستین دوره رقابت‌های هندبال جام باشگاه‌های زنان آسیا که در قزاقستان با حضور 6تیم برگزار شد، تیم شهرداری سنندج که نماینده ایران بود به مقام پنجم رسید.
در دومین دوره این رقابت‌ها که در ازبکستان با حضور 6تیم برگزار شد، تیم AGMK ازبکستان قهرمان شد و تیم شهید چمران هم عنوان چهارم را کسب کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی