[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

بنی‌زمانی خبر داد: حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران شهرداری، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری واقتصاد شورای اسلامی‌شهر شیراز ازحمایت همه جانبه کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورا از سرمایه گذاران شهرداری خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی ‌و اموربین‌الملل شورای اسلامی‌ شهر شیراز، «سینا بنی زمانی» گفت: سرمایه‌گذارانی که در راستای انعقاد قرارداد با شهرداری دچار مشکل می‌شوند می‌توانند با مکاتبه با کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری موضوع را مطرح تا با حضور اعضا و مدیران مربوطه شهرداری بررسی و حداکثر حمایت ممکن از سرمایه گذاران صورت پذیرد. بنی زمانی افزود: بررسی بخش راهبردی برنامه عملیاتی پنج ساله سوم شهرداری شیراز در دستور کار قرار گرفت. رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و اقتصاد شورای اسلامی‌ شهر شیراز گفت: اداره کل برنامه و بودجه شهرداری شیراز، محور اقتصادی برنامه را ارائه و اعضا و مشاورین کمیسیون پس از بررسی، با ارائه پیشنهاداتی، برنامه را تصویب کردند. وی افزود: این مصوبه کمیسیون، به ریاست شورا اعلام می‌شود و در گام بعدی، فاز عملیاتی برنامه به شورا ارائه و بخش اقتصادی آن در کمیسیون بررسی خواهد شد. 
بنی زمانی با اشاره به پیگیری درخواست‌های سرمایه‌گذاران گفت: درخواست سرمایه گذار مبنی بر حمایت شورا و شهرداری برای راه‌اندازی ترامپولین پارک دراک در کمیسیون بررسی شد. وی افزود: با توجه به تعهدات شهرداری در قرارداد سرمایه‌گذاری، شهردار محترم دستور محوطه‌سازی را صادر کرده بودند و کمیسیون هم با فراهم کردن ماشین‌آلات و تأمین مالی برای محوطه سازی پروژه موافقت کردند. بنی زمانی گفت: جانمایی زمین مجموعه گردشگری یورد عشایر در محل پارک ۵۷هکتاری وحدت نیز در دستور کار قرار گرفت. وی گفت: با توجه برگزاری مناقصه و شرکت کردن سرمایه گذار در این مناقصه و با توجه به اینکه هنوز قراردادی منعقد نشده، مقرر شد در مدت ۱۵روز شهرداری با سرمایه گذار مذاکره و به رفع این مشکل بپردازد و نتیجه را به کمیسیون گزارش کند‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی