[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

نیروی انتظامی ‌با کمترین حقوق و امکانات بیشترین خدمات را ارائه می‌دهد ، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه موقت شیراز گفت: نیروی انتظامی، نیرویی است که با کمترین حقوق و امکانات بیشترین خدمات را در جامعه به مردم ارائه می‌دهد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین «محمدحسن مرادی» در خطبه‌های نماز جمعه شیراز بیان کرد: مسئله امنیت یکی از دعاهای حضرت ابراهیم (ع) است که اول برای امنیت و سپس برای رزق دعا کردند و این جایگاه امنیت را نشان می‌دهد.
وی با اشاره به سنگینی مأموریت‌های پلیس تصریح کرد: نیروی انتظامی ‌نیرویی است که هم در مجلس عزا، هم در مجلس شادی، در مبارزه با قاچاق، مبارزه با فساد و سایر موارد دیگر خدمت رسانی می‌کند و هیچ وقت تعطیلی ندارد. حجت الاسلام و المسلمین مرادی گفت: 126 مأموریت بر عهده نیروی انتظامی ‌گذاشته شده است و با کمترین امکانات این مأموریت‌ها به خوبی انجام می‌گیرد؛ در حالی که در دنیا برای هر 1000 نفر 8 پلیس پیش بینی شده است، در ایران برای هر 8000 نفر یک پلیس وجود دارد. وی در پایان از تلاش‌های کارکنان انتظامی ‌استان فارس و به ویژه سردار «احمد علی گودرزی» فرمانده انتظامی ‌استان در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه تقدیر و تشکر کرد و هفته نیروی انتظامی ‌را به کارکنان ناجا تبریک گفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی