[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

قاچاقچیان محیط‌بان بهشت گمشده را به گلوله بستند ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، محیط‌بان اداره حفاظت محیط زیست مرودشت در حین گشت کنترل منطقه حفاظت شده بهشت گمشده با اصابت شلیک گلوله از ناحیه مچ پای چپ مجروح شد. دکترسعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس ضمن تقدیر از همکاری دکتر مرادیان رئیس اورژانس استان فارس برای سرعت عمل در اعزام تیم پزشکی و بالگرد به منظور انتقال این محیط بان در اسرع وقت گفت:  صبح روز جمعه 13 مهرماه محیط‌بان امین الله هوشمندی در حال گشت کنترل ارتفاعات چاهو در مناطق شهرستان مرودشت حین انجام وظیفه، در پی درگیری با متخلف، مجروح شد، محیط بان مذکور  با مشاهده متخلف اقدام به اعلام  فرمان ایست کرده و با وجود اعلام ایست، متخلف که دارای یک قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی بوده به سوی مأمور شلیک و او را از ناحیه مچ پا مجروح می‌کند که بلافاصله با  اورژانس استان هماهنگی و مجروح به بیمارستان اعزام شد.
وی افزود: با توجه به صعب العبور بودن منطقه به منظور عدم اتلاف وقت ابتدا محیط بان به  پایین کوه و اولین نقطه‌ای که امکان فرود بود در مسیر جاده آسفالت انتقال  و سپس توسط بالگرد به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شد. دکتر سعید محمودی اظهار داشت: متخلف مذکور شناسایی شده و پرونده در حال تشکیل و تحویل به مقامات قضایی است.
همچنین نیروی انتظامی‌ و پلیس اقدامات لازم را انجام داده و در حال بررسی و پیگیری موضوع هستند.
محمودی همچنین از همکاری بی‌دریغ  مقامات قضایی، نیروی انتظامی‌ و گروه امداد و نجات هلال احمر شهرستان مرودشت و جوامع محلی تشکر کرد و افزود: با تلاش بی‌وقفه کلیه ارگان‌های مربوطه این محیط‌بان زخمی ‌به بیمارستان شهید رجایی در شیراز اعزام شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی