[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

کاهش وقوع جرم در فارس، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- محمد شبیری

mohammad4838@yahoo.‌com

 فرمانده انتظامی ‌استان فارس با اشاره به برگزاری هفته ناجا با شعار «پلیس مقتدر، امین مردم» خبر داد و گفت: این هفته با برگزاری 1600 برنامه از روز جمعه 13 مهرماه مهرماه آغاز شد و تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار شیرازنوین احمد علی گودرزی در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته ناجا اظهار داشت: در ادامه این برنامه‌های جمعی سعی شده اقداماتی مانند تسریع در رسیدگی به خلافی خودروها اقدام خواهد شد و این خدمات در هفته ناجا رایگان خواهد بود.
فرمانده انتظامی ‌فارس از افزایش ساعات کاری مراکز خدمات رسانی پلیس در هفته ناجا خبر داد و گفت: ساعات کاری مراکز تعویض پلاک، صدورگذرنامه، صدورگواهینامه، صدور گواهی، پاسخگویی به سؤالات مشمولان سرباز ثبت پیشینه و دیگر اقداماتی که در حوزه خدمات رسان پلیس خواهد بود ساعات فعالیت این مراکز افزایش می‌یابد.
گودرزی در ادامه تشریح برنامه‌های هفته ناجا به کاهش 2درصدی انواع جرائم در فارس خبر داد و گفت: امروزه این استان در وقوع جرم پس از استان‌های جرم‌خیز کشور در جایگاه دهم قرار دارد. فرمانده انتظامی‌ فارس با بیان اینکه 71درصد سرقت مسلحانه، 49درصد گروگانگیری 54درصد تجاوز به عنف و20درصد در زمینه وقوع قتل طی یکسال گذشته آمار‌ها کاهش یافته است افزود: تمام اقدامات انجام شده از سوی پلیس در راستای ارتقاء و حفظ امنیت شهروندان بوده و همواره تلاش داریم این خدمات مضاعف شود و رضایتمندی شهروندان افزایش یابد. وی در پاسخ به سؤال خبرنگاران شیرازنوین مبنی بر علنی بودن تزریق معتادان در برخی از محلات شیراز گفت: هموراه معتقدیم جمع آوری برای پلیس طی 24 ساعت زمانبر خواهد بود ولی نکته قابل اهمیت این است که امروزه در شیراز محلی برای نگهداری معتادان وجود ندارد و شهروندان تنها از پلیس انتظار دارند.
گودرزی اضافه کرد در طی شش ماه گذشته بیش از یک هزار و 365معتاد جمع آوری شده که همچنان معتقدیم برای نگهداری آنان محلی وجود ندارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود شایعه ربوده شدن دانش آموزان در سرویس مدرسه را تکذیب کرد و گفت: متأسفانه دشمنان همچنان تلاش دارند از هر طریق در جامعه وحشت و ناامنی ایجاد کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی