[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

شورای مسکن شهرستان کوار تشکیل جلسه داد ، روزنامه شیراز نوین

شورای مسکن شهرستان کوار به ریاست اشکان کاظمی ‌فرماندار شهرستان کوار و با حضور مهندس  زمانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌استان فارس تشکیل شد، مهندس عطا الله زمانی مدیرکل بنیاد مسکن فارس در این نشست بیان داشت: رفع دغدغه تأمین مسکن مناسب یکی از کارکردهای اصلی بنیاد مسکن در مناطق محروم است. به گزارش روابط عمومی‌ بنیاد مسکن استان فارس، مهندس زمانی در این نشست که با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کوار، بخشداران مرکزی و طسوج و سایر اعضا و مدیران دستگاه‌ها و ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید افزود: باید از همه ظرفیت‌های قانونی برای توسعه روستایی و رفع محرومیت بهره گیری شود. مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه تأمین زمین و مسکن برای محرومان جزو سفارش حضرت امام خمینی (ره) و مورد تأکید مقام معظم رهبری است گفت:  باید حل این دغدغه و تأمین سرپناه برای محرومان  جزء برنامه اصلی مسئولان قرار گیرد. بنیاد مسکن در این زمینه اقدامات شایسته انجام داده است و طرح‌های تأمین مسکن در شهرهای زیر 25هزار نفر جمعیت و همچنین مشارکت در اجرای مسکن مهر در این شهر‌ها از برنامه‌های شاخص بنیاد مسکن است.
وی یادآور شد: بنیاد مسکن به تنهایی نمی‌تواند از عهده تمام کارها برای ساخت مسکن مناسب برآید، باید مردم و خیران دولت را در این امر مهم بیش از گذشته یاری دهند و باری از دوش افراد محتاج  و نیازمند بردارند.
فرماندار شهرستان کوار نیز در این نشست با بیان اینکه باید برای کاهش محدودیت‌های تأمین مسکن تلاش شود گفت: تأمین سرپناه برای نیازمندان موضوعی است که باید با درایت و تدبیر و همراهی مسئولان حل شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی