[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

انتصاب حمیدرضا جهازی به‌عنوان مدیر منطقه جنوب مؤسسه‌ی اعتباری نور، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌ مؤسسه اعتباری نور، با حضور ریاست محترم هیئت مؤسس و ریاست محترم هیئت‌مدیره و سرپرست محترم معاونت امور شعب، حمیدرضا جهازی به‌عنوان مدیر منطقه جنوب کشور در مؤسسه اعتباری نور منصوب شد.
رئیس هیئت مؤسس مؤسسه اعتباری نور دکتر محمد نبی رضایی ضمن اعلام اینکه امروزه مؤسسه اعتباری نور به‌عنوان یکی از موفق‌ترین مؤسسات اعتباری است که توانسته خدمات قابل‌توجهی را به مشتریان ارائه دهد گفت: این مؤسسه با هدف تکریم و ارج نهادن به وفاداری مشتریان پایبند خواهد بود.
رضایی با بیان اینکه امروزه این مؤسسه در بین دیگر مؤسسات اعتباری جایزه رضایت‌مندی مشتریان را کسب کرده است افزود: همواره معتقدیم این مؤسسه برای ارتقای جایگاه خدمات بانکی شعار حق با مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و ازآنجایی‌که مؤسسه اعتباری نور برای مشتریان خود اهمیت قائل است، رضایت مشتریان را در اولویت قرار می‌دهد.
رئیس هیئت ‌مدیره مؤسسه اعتباری، نور دکتر منوچهر زمانی نیز اظهار داشت: تمامی ‌تلاش ما در جهت رشد و شکوفایی در اقتصاد کشور بر این است که بتوانیم با ارائه خدمات بیشتر به مشتریان در به حرکت درآوردن چرخ اقتصادی کشور گام برداریم.
به عقیده زمانی باید بین شعار و کلام و واقعیت ارتباط برقرار کنیم همواره معتقدیم این مؤسسه که باهدف مهمی ‌که در پیش دارد بتواند اعتماد مشتریان را به خود دوچندان کند.
در ادامه حمیدرضا جهازی مدیر منطقه جنوب مؤسسه اعتباری نور نیز گفت: تلاش داریم تا برای تأمین تمامی ‌نیازهای مشتریان از هیچ اقدامی‌ دریغ نکنیم و بر همین اصل با متنوع‌تر کردن خدمات بانکی و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک ازجمله همراه بانک، دستگاه Cashless، اینترنت بانک، تلفن‌بانک و... سایر امکانات به‌روز شده، دامنه خدمت‌رسانی به مشتریان را بیش‌ازپیش گسترده‌ کرده‌ایم.
جهازی افزود: مؤسسه اعتباری نور مؤسسه‌ای است که به‌طور رسمی‌ و با قرار گرفتن در لیست مؤسسات اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی در کشورمان فعالیت می‌کند.
وی با یادآوری اینکه امروزه مؤسسه اعتباری نور با سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعت، بازرگانی و تعاون کشور سعی دارد چرخ اقتصادی کشور را به حرکت درآورد افزود: امیدواریم این مؤسسه بتواند با حمایت بیشتر مشتریان خدمات خود را افزایش دهد.
مدیر منطقه جنوب مؤسسه اعتباری نور اضافه کرد: اعطای وام به بنگاه‌های کوچک اقتصادی و مشارکت با کارآفرینانی که به توسعه‌ اقتصادی کشور کمک می‌کنند افتخار این مؤسسه است.  مؤسسه اعتباری نور، نهادی با رویکردی ویژه و نگاهی تازه در راستای توجه به نقش فعال مؤسسات خصوصی، غیردولتی در بانکداری کشور است.
 ما بر آنیم به‌عنوان اولین مجموعه اعتباری- اجتماعی کشور، تلاش در جهت برقراری عدالت اجتماعی، توزیع عادلانه ثروت، خدمات‌رسانی مالی به اقشار مختلف جامعه، پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی در قالب مؤسسات کوچک و متوسط را در برنامه‌های خود تعریف کنیم.
جهازی گفت افتخار ما بر این است که این مجموعه هم‌اکنون با ۳۳۰ شعبه در سراسر کشور و ۴۵ شعبه در منطقه جنوب فعالیت می‌کند.
وی یادآور شد: در حال حاضر به لحاظ ارائه‌ی تسهیلات رتبه‌ی اول در میان مؤسسات اعتباری کشور را دارد و درمجموع از میان ۳۵ بانک و مؤسسه‌ی اعتباری در جایگاه دوازدهم از نظر تعداد شعب و میزان منابع قرار دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی