[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

سولماز دهقانی: نگاه شورای شهر شیراز به ورزش بانوان عادلانه و‌ منصفانه نیست، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای اسلامی شهر شیراز از بی‌توجهی شورا به ورزش بانوان انتقاد کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، به دنبال موافقت شورای شهر شیراز با پرداخت کمک به تیم‌های فجر سپاسی و برق شیراز، سولماز دهقانی بر ضرورت حمایت از بانوان ورزشکار فارس تأکید کرد و گفت: نگاه شورا در بحث ورزش نگاهی نامنصفانه و ناعادلانه است، به گونه‌ای که حمایت از آقایان ورزشکار مورد توجه بیشتر قرار گرفته است.
وی گفت: چندین بار از شورای شهر خواسته‌ام به ورزش بانوان کمک‌ کند، اما توجهی نشده است.
دهقانی ابراز کرد: برخی خانم‌های ورزشکار برای حضور در مجامع بین‌المللی نیازمند کمک‌های مالی هستند و یکی از آن‌ها برای خرید دوچرخه حرفه‌ای مجبور شده است وام بگیرد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بانوان شیراز در مسابقات بین‌المللی خوش درخشیدند و باید حمایت از آنان در دستور کار شورا قرار بگیرد.
یادآور می‌شود با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، طرح یک‌فوریتی جمعی از اعضای شورا مبنی‌بر مساعدت به تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و شهدای قشقایی در لیگ دسته یک در کمیسیون فرهنگی شورا بررسی خواهد شد.
این طرح در راستای حمایت از ورزش شهر شیراز در صحن علنی شورا مطرح و به کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیرازارجاع داده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی