[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

منصور برزگر: برخی افراد همیشه ساز ناکوک می‌زنند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: فدراسیون کشتی برخلاف نظر برخی از منتقدان که همیشه ساز ناکوک می‌زنند، عملکرد موفقی در سطوح ملی داشته و همچنان در تلاش برای اعزام تیم‌های کامل به رقابت‌های جهانی است. منصور برزگر در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره وضعیت این روزهای کشتی گفت: برخلاف نظر برخی از منتقدان فدراسیون کشتی که همیشه ساز ناکوک می زنند، کشتی ایران عملکرد موفقیت‌آمیزی در میادین بین‌المللی داشته و تیم‌های ملی ما سه بار در چند ماه اخیر قهرمان جهان شده‌اند. وی در خصوص اعزام نصفه و نیمه تیم‌های ملی به رقابت‌های جهانی تأکید کرد: رسول خادم با تمام وجود دنبال اعزام کامل تیم به رقابت‌های جهانی است و تلاش می‌کند تیم‌های ملی با ترکیب کامل به رقابت‌های جهانی بروند. سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد ایران تصریح کرد: وقتی درآمدهای فدراسیون ثابت است و هزینه‌ها چندبرابر شده و تیم اعزام نمی‌شود، این را می‌شود حاشیه نامید؟ متأسفانه عده‌ای همیشه فقط ساز ناکوک می‌زنند در حالی که اگر ارز ثانویه برسد، قطعاً کشتی با کم کردن تمامی همراهان و حتی مربیان و اعضای کادر پزشکی تلاش می‌کند تمامی کشتی‌گیران راهی رقابت‌های جهانی شوند.
برزگر افزود: خادم در این چند ماه اخیر، شبانه‌روز در اردوی تیم‌های ملی بوده و بیشتر از همه شرایط کشتی‌گیران را درک می‌کند.
وی تأکید کرد: حامی مالی فدراسیون پس از بازی‌های آسیایی، خارج از وظیفه خود به کشتی‌گیران پاداش داد، حالا عده‌ای می‌گویند چرا به اعزام تیم کمک نمی‌کند؟ مگر وظیفه آن‌هاست که ارز ثانویه برای فدراسیون تهیه کنند؟ وزارت ورزش هم در حال مذاکره و تلاش برای حل این موضوع است. وقتی آن‌ها تاکنون نتوانسته‌اند، از بقیه چه انتظاری دارید؟ برزگر با اشاره به اینکه عده‌ای که متأسفانه از جنس کشتی هستند همیشه نزدیک به مسابقات جهانی و رخدادهای مهم حاشیه‌سازی می‌کنند و این روزها هم شب‌نامه علیه کشتی منتشر کرده‌اند، خاطرنشان کرد: این آقایان ظاهراً یادشان رفته قطع ارز دولتی پس از مردادماه بوده، برای همین تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان با ترکیبی کامل به رقابت‌های جهانی رفت.
وی در ادامه گفت: دوستانی که این روزها از حمایت کامل یک حامی مالی در لیگ برخوردار هستند، می‌توانند به جای موعظه به این گروه بگویند کمی هم به فدراسیون کمک کنند تا تیم‌های ملی با ترکیب کامل اعزام شوند. هرچند رسول خادم با تمام وجود تلاش می‌‌کند تا حداکثر نفرات به رقابت‌های جهانی بروند و نیازی به حاتم‌بخشی این افراد ندارد.
برزگر در پایان تصریح کرد: درهای فدراسیون کشتی به روی تمام بزرگان کشتی باز است و برخلاف نظر برخی، خادم همیشه از نقطه نظرات بزرگان بهره می‌گیرد. ضمن اینکه هم‌اکنون هم قهرمانان و پیشکسوتانی با  سال‌ها تجربه در شوراهای فنی و سایر بخش‌های مدیریتی کشتی حضور دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی