[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۰
  • دوره جدید

فلاح: نگاهمان را محدود به نتیجه نمی‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی به حمایت از سرمربی خود پرداخت و گفت: ما نگاهمان را محدود به نتیجه نخواهیم کرد. رسول فلاح در گفتگو با خبرنگار ورزش سه با بیان این مطلب اظهار داشت: امسال تیم خوبی داریم و کادر فنی و بازیکنان همه تلاش خود را در راستای کسب موفقیت انجام می‌دهند؛ اما نتایج دلخواه را کسب نکرده‌ایم. امیدوارم مشکلات ما در زمینه نتیجه‌گیری هم رفع شود و بتوانیم به جایگاه شایسته‌ای برسیم. مدیرعامل فجر با ابراز رضایت از عملکرد کادر فنی تصریح کرد: مجید صالح مربی با دانش و تحصیلکرده‌ای است و همکاران او هم در قالب تیم فنی به وی کمک می‌کنند. نگاه خود را محدود به نتیجه نمی‌کنیم و دوردست‌ها را می‌بینیم و در همه حال از مربیان خود حمایت کرده و می‌کنیم. لیگ یک شرایط خاصی دارد و تیم‌های زیادی مدعی صعود هستند. کار در این لیگ به مراتب نسبت به لیگ ‌برتر سخت‌تر است. فوتبال برد و باخت دارد و باید در سایه ثبات و تدبیر به موفقیت برسیم.
او در خصوص بحث تعداد تیم‌های سقوط کننده تأکید کرد: لیگ یک با همان 18تیم باید برگزار شود. کم کردن تعداد تیم‌ها جغرافیای لیگ را محدود می‌کند. الان دو تیم سقوط کرده‌اند و با سقوط یک تیم دیگر و صعود سه تیم از لیگ دسته دوم، شرایط به حالت مناسب برمی‌گردد. 
ما به جای کم کردن تعداد تیم‌ها به شکل مرسوم، بهتر است داشته‌های باشگاه‌ها را محک بزنیم و اگر باشگاهی امکانات و مؤلفه‌های لازم برای حضور در لیگ یک را ندارد، وارد این مسابقات نشود و از همان ابتدا از حضورش ممانعت شود.
فلاح در خصوص شرایط مالی فجر گفت: ما به کمک همه مسئولان نیازمندیم و باید این تیم به عنوان نماینده استان مورد حمایت جدی قرار گیرد.
مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی در پایان اظهار داشت: داوری‌ها در نتایج تیم ما تأثیر داشته و توقع داریم کمیته محترم داوران این موارد را مدنظر قرار دهد تا حق تیمی ضایع نشود. یک سوت یا پرچم ممکن است سرنوشت یک تیم را تغییر دهد و امیدواریم اینگونه نباشد و نتایج در زمین بازی و بر اساس مسائل فنی رقم بخورد. داوران ما جامعه‌ای پاک هستند؛ اما نمی‌توان اشتباهات را هم نادیده گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی