[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۱۲
  • دوره جدید

رامک بازنده دربی لیگ یکی‌ها، روزنامه شیراز نوین

در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ یک فوتسال در گروه یک 4دیدار انجام شد و در مهم‌ترین دیدار هفته 2تیم شاهد رامک شیراز و مقاومت شهیدعباس‌نژاد اقلید در سالن 22بهمن شیراز به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت، میهمان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید تا با دست پر به اقلید برگردد. 
در این مسابقه ابتدا رامک شیراز در دقیقه 4 با گل کاپیتان محسن فیقیهی از حریف پیش افتاد. در ادامه، هر دو تیم موقعیت‌های خطرناکی را روی دروازه حریف خلق کردند، اما تا پایان نیمه بر تعداد گل‌ها افزوده نشد تا 20دقیقه ابتدایی با برتری میزبان به پایان برسد. در اوایل 20دقیقه دوم رامک حملات گسترده‌ای روی دروازه شهیدعباس‌نژاد اقلید ترتیب داد، اما با درخشش فوق‌العاده دروازه‌بان اصفهانی تیم عباس‌نژاد از رسیدن به گل ناکام ماند. در دقیقه 23 مسابقه عباس‌نژاد اقلید روی یک ضربه کرنر به گل تساوی‌بخش دست یافت. آن‌ها در دقیقه 36 نیز تیر خلاص را به دروازه تیم شیرازی شلیک کردند تا ضمن کسب نخستین 3امتیاز خود، اولین شکست رامک را نیز به این تیم تحمیل کنند. 
ترکیب رامک شیراز (سفیدپوش): محمدهادی ابراری، محسن فقیهی، رضا محمدیان، محمد زارعی، محسن جعفری، علی حسن شاهی، محمد بانشی، مصطفی دوکوهکی، مهرزاد زارعی، حافط رضایی، مهدی ششدهی.
 سرمربی: امیرحسین برزگر 
ترکیب مقاومت شهیدعباس‌نژاد اقلید (قرمزپوش): ابولفضل رحیمی اسکندری، محمود خوبیاری، علی عیسی‌پره، فرزاد جباری، علیرضا محمدی، یونس لطیفی‌زاده، مسعود هدایت، امید بهرامی، سجاد جباری، محمدی صادقی،  علیرضا مختارآبادی، سید احمد میراحمدی کریمی. 
سرمربی: حسام مسعودی
حواشی مسابقه
میان تیتر: در دقایق پایانی دو بازیکن اقلید دچار مصدومیت شدند که حتی یکی از آن‌ها از شدت مصدومیت به گریه کردن افتاد.
رامک برخلاف دیدارهای گذشته با لباس سفید به مصاف حریف رفت. شاگردان برزگر در دیدارهای پیشین پیراهن قرمزرنگ به تن می‌کردند. در نیمه اول نیمکت رامک به عملکرد بازیکنان خودی اعتراض فراوانی داشت و مربی این تیم بابت اجرانشدن دستورات توسط شاگردانش گلایه مند بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی