[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

نمایشگاه ورزش و تفریحات سالم در باغ جنت برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از برپایی نمایشگاه ورزش و تفریحات سالم به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در باغ جنت خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد با بیان اینکه در افتتاحیه این جشنواره از قهرمانان و مدال‌آوران رشته‌های ورزشی پارالمپیک جاکارتا تجلیل شد، خاطرنشان ساخت: هدف از برپایی این نمایشگاه توسعه و ترویج فرهنگ ورزش و تندرستی بود و فرصت مناسبی را برای نوجوانان و جوانان فراهم کرد تا با استعدادسنجی و بهره‌گیری از مشاوره‌های تخصصی بتوانند رشته ورزشی مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
معاون شهردار شیراز افزود: نمایشگاه ورزش و تفریحات سالم در راستای آموزش و استعدادیابی ورزشی، بالابردن روحیه نشاط و سلامت در بین شهروندان و ترویج ورزش‌های همگانی برپا شد و ارائه تجهیزات و وسایل رشته‌های مختلف و متنوع ورزشی، معرفی رشته‌های ورزشی ملی، نوین، بومی و محلی، ارائه مشاوره تخصصی ورزش و اجرای حرکات زیبا و مهیج ورزشی توسط ورزشکاران رشته‌های مختلف از مهم‌ترین برنامه‌های این نمایشگاه بود.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز لزوم اهمیت ورزش در زندگی روزانه و توسعه ورزش قهرمانی، حمایت از هیئت‌های ورزشی همکار و مشارکت با متولیان و بخش عمومی علاقه‌مند به ورزش را از جمله دستاوردهای این نمایشگاه دانست.
براساس این گزارش نمایشگاه بزرگ ورزش و تفریحات سالم با حضور ۵۲هیئت ورزشی و انجمن‌های مختلف ورزشی به مدت سه روز از تاریخ ۲۵ تا ۲۷مهرماه در باغ جنت با همکاری هیئت‌های ورزشی و سازمان ورزش و جوانان شهر شیراز برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی