[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۹
  • دوره جدید

کلنگ ساخت ۱۶زمین روستایی در داراب به زمین زده شد، روزنامه شیراز نوین

در اولین روز از هفته تربیت بدنی کلنگ ساخت ۱۶زمین وستایی در شهرستان داراب از توابع استان فارس به زمین زده شد. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در آیین کلنگ‌زنی این پروژه‌های ورزشی که در روستای عشایری اسلام‌‌آباد عبدلی برگزار شد، ضمن اشاره به اهتمام دولت جهت توزیع عادلانه امکانات ورزشی در نقاط مختلف استان، از حمایت‌های نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی در تحقق این برنامه دولت تقدیر کرد و گفت: تلاش خود را انجام می‌دهیم تا در برنامه ششم توسعه حداقل یک‌پنجم از ۴۰۰روستای شهرستان داراب دارای مکان ورزشی مستقل باشد. 
حیدرعلی کامیاب با ابراز خرسندی از حضور بین روستاییان و عشایر این منطقه از استان فارس گفت: تاریخ نشان داده که در بزنگاه‌های مختلف عشایر و روستاییان با هدف دفاع از کیان کشورمان بزرگ‌ترین ایثارگری‌ها را انجام داده اند. 
وی با بیان اینکه عشایر شایسته دریافت بهترین خدمات از سوی خدمتگزاران خود هستند، دستور توجه ویژه به روستاهای عشایری شهرستان داراب راخطاب به اداره ورزش و جوانان این شهرستان صادر کرد و افزود: با هماهنگی بخشداری یک مکان به عنوان خانه روستایی توسط اداره ورزش و جوانان برای ورزش کردن بانوان این روستا تجهیز خواهد شد. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در بخش دیگری از صحبت‌هایش، اعتبار احداث این ۱۶زمین روستایی را بالغ بر ۵میلیارد عنوان کرد و گفت: با همکاری نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی، اعتبار مورد نیاز این پروژه‌ها از محل منابع وزارت نفت و وزارت ورزش و جوانان و از طریق ترکیب منابع تأمین خواهد شد. 
کامیاب، پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران پیشین و کنونی شهرستان داراب در به سرانجام رسیدن پروژه‌های ورزشی در این شهرستان را ستودنی دانست و گفت: این ۱۶زمین در نیمه اول سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید. 
وی از افتتاح ۱5چمن مصنوعی دیگر در دهه فجر در شهرستان داراب خبر داد و افزود: در فجر چهلم انقلاب اسلامی خانه جوان شهرستان داراب نیز افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید. 
کامیاب از تجهیز خوابگاه ورزشی شهرستان داراب و بهره‌برداری از سیستم نور زمین چمن این شهرستان در یکی دو هفته آینده خبر داد و گفت: ساخت سالن اختصاصی صخره‌نوردی در مجموعه ورزشی این شهرستان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی