[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

قاتل پس از قتل همسر و دخترش، به زندگی خود پایان داد، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: پدر خانواده پس از قتل همسر و دختر 9‌ساله با شلیک اسلحه سوزنی، به زندگی خود نیز پایان داد.
سرهنگ کاووس محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس  بیان کرد: ساعت 11 و 12دقیقه تاریخ 25/7/97‌طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع قتل در محله «سر میدان» شهرستان فیروزآباد، بلافاصله مأموران برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران شهرستان فیروزآباد قرار گرفت و پس از اطمینان از صحت خبر به محل حادثه اعزام و با ورود به منزل با اجساد غرق در خون یک مرد، یک زن و یک دختر 9‌ساله مواجه شدند.
این مقام انتظامی با بیان این‌که بلافاصله پس از هماهنگی قضائی اجساد به پزشک قانونی انتقال داده شدند خاطر‌نشان کرد: در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس مشخص شد که پدر خانواده به‌علت اعتیاد و فقر مالی با شلیک اسلحه سوزنی پس از به قتل رساندن همسر و دختر 9ساله‌اش، به زندگی خود نیز پایان داده است.
 سرهنگ محمدی با اشاره به این‌که در کنار اجساد یک قبضه اسلحه نیز کشف شد اظهار داشت: بسیاری از خانواده‌هایی که قتل در آن‌ها رخ داده است گرفتار اختلافات خانوادگی، مسائل و معضلات اجتماعی مانند اعتیاد و‌... بوده‌اند که می‌طلبد برای پیشگیری از این امور با مراجعه به مراکز مشاوره و کارشناسان مذهبی، مشکلات خود را حل و فصل تا شاهد حوادث تلخ این‌چنینی نباشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی