[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

پیاده‌روی همگانی و خانوادگی در شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

در دومین روز از هفته تربیت‌بدنی، پیاده‌روی همگانی و خانوادگی در شهر شیراز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز با اعلام این خبر افزود: حضور پرشور مردم شیراز دراین پیاده‌روی نشان داد شهروندان از برپایی چنین برنامه‌هایی به شدت استقبال می‌کنند.
بهتاش فضلی، پیاده‌روی را بهترین و ساده‌ترین ورزش برای تمامی سنین دانست و گفت: این ورزش تأثیر زیادی در بهبود روند زندگی و داشتن تناسب اندام افراد دارد.
وی با اشاره به توسعه ابعاد زندگی ماشینی در قرن حاضر، گرایش به ورزش را ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای شهروندان دانست و افزود: حرکت و تلاش یکی از ویژگی‌های حیات انسان دارای انگیزه و عاملی برای رشد سلامت و نشاط اوست.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز گفت: انسان‌های نیازمند حرکت، ناگزیر از تلاش و کوشش هستند و بی‌تحرکی، نه تنها موجب توقف رشد بلکه سبب افسردگی روحی، بروز رفتارهای ناهنجار و از دست رفتن شور و نشاط زندگی می‌گردد.
وی با تقدیر از همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان شیراز، شهرداری و شورای اسلامی شیراز، نیروی انتظامی و دیگر از دستگاهی که هیئت ورزش‌های همگانی شیراز را دربرگزاری این همایش خانوادگی یاری کردند افزود: حضور ورزشکاران رشته پهلوانی و ورزش‌های زورخانه و نوا و ندای مرشد، این ورزش در آغاز این برنامه فضای معنوی خاصی را درمحل برگزاری پیاده‌روی مذکور حاکم کرده بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی