[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

پیاده‌روی کارکنان اداره کل ورزش و جونان فارس در سومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، روزنامه شیراز نوین

کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در سومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، مسیر اداره کل تا آرامگاه حافظیه را پیاده‌روی کردند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در سومین روز از هفته تربیت‌بدنی و روز ورزش، جوان، تربیت و پویایی صبح شنبه 28مهرماه جاری کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به همراه پرسنل اداره ورزش و جوانان شیراز از میدان کلبه تا آرامگاه حافظ با شعار «چهل‌سال ورزش، چهل‌سال افتخار» پیاده‌روی کردند.
در پایان این مراسم صبحگاهی که با نرمش و حرکات کششی همراه بود، با صرف صبحانه از شرکت‌کنندگان پذیرایی گردید.
روح‌الله نجمی، رئیس گروه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، با بیان اینکه ایجاد شادی و نشاط برای کارکنان لازم است خاطرنشان کرد: در هفته تربیت‌بدنی و ورزش، برنامه‌های متنوعی از بخش‌های مختلف اداره کل برای مردم استان در نظر گرفته شده است که حوزه همگانی هم از این قاعده جدا نیست.
وی اظهار داشت: هرچند کارکنان می‌توانند از اماکن مختلف ورزشی استفاده خوبی بکنند؛ جمع کردن کارمندان در کنار هم و انجام پیاده‌روی‌های صبگاهی موجب شادابی آنان می‌شود و این برنامه بنا به مناسبت‌های مختلف و با شعارهای متفاوت ورزشی، در جهت ترویج و تبلیغ و اشاعه ورزش هم تأثیرگذار است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی