[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

تصویر قرارداد کارلوس کی‌روش را منتشر کنید، روزنامه شیراز نوین

فدراسیون فوتبال می‌گوید با کارلوس کی‌‌روش تا پایان جام ملت‌ها قرارداد بسته‌ایم اما سرمربی تیم ملی حتی به رسانه‌های خارجی گفته است قراردادی با فدراسیون فوتبال ایران امضا نکرده است.
یک کار می‌تواند به این ابهام پایان دهد. انتشار تصویر تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش.
مهدی تاج وقتی در جلسه با سردبیران ورزشی اعلام کرد قرارداد کارلوس کی‌روش را تا پایان جام ملت‌ها منتشر کردیم هیچ عکسی از لحظه تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش در سایت فدراسیون فوتبال قرار نگرفت. یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که سخت درخواست می‌کرد نام او را در مصاحبه نیاوریم در پاسخ به این سؤال که چرا سایت عکس تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش را منتشر نکرده است گفت: نیازی به انجام این کار نیست. معمولاً وقتی برای اولین‌بار با یک مربی قرارداد بسته می‌شود عکس آن منتشر می‌شود و در قراردادهای بعدی نیازی به انجام این کار نیست!
این پاسخ قطعاً عجیب است. اصلاً قابل قبول و قابل هضم نیست، سایتی که از حضور دبیر کل در اردوی تیم نونهالان ده‌ها عکس روی خروجی سایت می‌فرستد نیازی به انتشار عکس تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش پیدا نکند! این بی‌شک مهم‌ترین اتفاق فوتبال در ماه‌های اخیر است. هر روز سایت‌های خارجی از حضور کارلوس کی‌روش در یکی از تیم‌های خارجی خبر می‌دهند اما فدراسیون فوتبال حتی برای یک‌بار هم که شده در واکنش به این خبرها تصویر قرارداد کارلوس کی‌روش را منتشر نکرده است در‌حالی که اگر این کار را انجام می‌داد یک‌بار برای همیشه این خبرها پایان می‌یافت. خبرهایی که برای هواداران تیم ملی هم آزار دهنده و حتی تکراری شده است و حتی منتقدین کارلوس کی روش می‌گویند این خبرها دروغ است و اگر کی‌روش به جز ایران در تیم دیگری مایل به کار کردن بود می‌رفت به‌خصوص که این همه پیشنهاد دارد!
فدراسیون فوتبال قرارداد کارلوس کی‌روش را تمدید کرده یا نه. اگر تمدید کرده که باید عکس قرارداد را منتشر کند و اگر این کار را نکرده باید صادقانه در این‌باره صحبت کند. اگر به هر دلیلی کارلوس کی‌روش در روزهای آتی تهران را ترک کند و به تیم دیگری برود فدراسیون فوتبال چه پاسخی به اهالی فوتبال خواهد داد؟

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی