[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۹
  • دوره جدید

نقش‌آفرینان قاتل را بشناسید، روزنامه شیراز نوین

 در میان بازیگران‌هالیوود، موارد بسیاری از ارتکاب قتل دیده شده که برخی از آن‌ها هولناک و بعضی غیرعمد بوده است. این بار به سراغ معرفی «5بازیگری که در زندگی واقعی‌شان مرتکب قتل شده‌اند» رفته‌ایم و به معرفی 5مورد از وقوع این قتل‌ها پرداخته‌ایم.
5- مایکل مسی: مایکل مسی در سینما هرگز تبدیل به بازیگری معتبر نشد؛ اما در 31مارچ 1993 کاری انجام داد که نامش را برای همیشه در ذهن‌ها ماندگار کرد. وی در این سال هنگام بازی در فیلم «کلاغ» زمانی که باید با اسلحه‌ای قلابی به سمت براندون لی (فرزند بروسلی) تیراندازی می‌کرد، به اشتباه با اسلحه‌ای واقعی و گلوله‌ای در داخل آن به سمت براندون لی نشانه گرفت و با شلیک آن، به زندگی وی پایان داد. البته مسی در این جریان مقصر شناخته نشد؛ اما تأثیرات بد روحی این جریان تا مدت‌ها مانع حضور مداوم او در سینما شد.
4- چارلز اس. داتن: بازیگر فیلم‌های «بیگانه 3» و «گاتیگا» نیز یکی از کسانی است که در زندگی واقعی‌اش مرتکب قتل شده است. داتن در سال 1968 بر اثر یک نزاع خیابانی با چاقو فردی را به قتل رساند و به همین دلیل، 7سال از زندگی‌اش را در زندان سپری کرد.
3- متیو برادریک: بازیگر مشهور فیلم «گودزیلا» هم در زندگی واقعی‌اش مرتکب قتل شده است. برادریک در سال 1985 زمانی که به همراه نامزدش جنیفر گری در حال رانندگی بودند، به طور اتفاقی با یک ماشین دیگر که سرنشین آن مادر و دختری بودند تصادف می‌کنند که در جریان این تصادف، آن مادر و دختر کشته شدند.
2- گیگ یانگ: بازیگر مشهور‌هالیوود و برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم «اون‌ها به اسب شلیک کردند، نکردند؟» یکی دیگر از افرادی است که در زندگی واقعی‌اش مرتکب قتل شده است. گیگ یانگ در سال 1978 سه هفته پس از ازدواج با بازیگری آلمانی به نام کیم اشمیت، با شلیک گلوله‌ای به او در منزلش به زندگی این بازیگر آلمانی پایان داد و سپس با قرار دادن ماشه اسلحه در دهان خود و شلیک آن، به زندگی خود نیز خاتمه بخشید.
1- جان هیوستن: بازیگر و کارگردان مشهور‌ هالیوود و سازنده آثاری همچون «شاهین مالت» و «ملکه آفریقا» نیز در رده افرادی قرار می‌گیرد که در زندگی واقعی‌شان مرتکب قتل شده‌اند. جان هیوستن در سال 1933 هنگام رانندگی با خودروی شخصی‌اش با یک خانم در پیاده‌رو تصادف می‌کند و این تصادف باعث کشته شدن این خانم می‌گردد. البته در آن زمان رئیس کمپانی MGM از نفوذ خودش در اداره پلیس استفاده کرد تا مانع جستجوی پلیس در مورد مصرف الکل توسط هیوستن در هنگام رانندگی شود که همین‌طور هم شد و هیوستن در این جریان مقصر تشخیص داده نشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی