[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان با فرماندار جدید اقلید، روزنامه شیراز نوین

دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان با فرماندار جدید اقلید

رئیس و جمعی از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید با حضور در محل دفتر فرماندار با مشتاقی لار دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، در این دیدار با همفکری و تشریک مساعی راهکارهای مناسب جهت بهبود وضعیت ورزش شهرستان اتخاذ گردید.
در ابتدای جلسه حسن مسعودی رئیس اداره ورزش و جوانان اقلید ضمن عرض خیر مقدم به فرماندار، گزارشی از وضعیت ورزش شهرستان ارائه نمود و ابراز امیدواری کرد که ان شاءالله با حمایت‌های فرماندار شاهد موفقیت و پیشرفت روز افزون ورزش شهرستان باشیم.
در ادامه مشتاقی لار فرماندار جدید شهرستان اقلید ضمن ابراز خرسندی از مهمان نوازی مردم اقلید اظهار داشت: ورزش زمینه‌ای برای بروز استعدادها و درک بهتر این توانایی هاست و ما باید با افزایش آگاهی بخشی نسبت به این موضوع گام مهمی در ایجاد شاخصه‌های پیشرفت در شهرستان 
برداریم.
وی تصریح کرد: با استفاده از تجارب پیشکسوتان و همکاری نیروهای جوان و بومی، ورزش اقلید را حمایت خواهیم کرد و امیدواریم که ان شاءالله مشکلات را به حداقل برسانیم.
در پایان پیشنهاد گردید به جهت اهمیت موضوع ورزش و جوانان در اولین فرصت جلسه‌ای با حضور پیشکسوتان، رؤسا و نایب رؤسای هیئت‌های ورزشی برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی