[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

برانکو: مشکلات مالی؟ بگذارید فعلاً شادی کنیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی پرسپولیسی‌ها در اولین تمرین تیم پس از صعود به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان در میان خبرنگاران به صحبت پرداخت. به گزارش «ورزش سه»، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین سرخ‌پوشان گفت:
السد و الدحیل از تیم‌های ژاپنی و کره‌ای بهتر هستند
قبل از هر چیزی باید به بازیکنان تیم‌مان بابت عملکرد خوب و نتیجه عالی تبریک بگویم. ما الدحیل و السد را حذف کردیم. به جرأت می‌توانم بگویم الدحیل، السد و پرسپولیس از تیم‌های ژاپنی و کره‌ای بهتر هستند. باز هم تأکید می‌کنم تیمی که به نیمه‌نهایی آمده لیاقت قهرمانی را دارد، دلمان می‌خواهد کار را تمام کنیم. بازیکنان باید به شرایط عادی باز‌گردند. به تیم اعتماد دارم و از هواداران بابت حمایتی که از ما کردند تشکر می‌کنم. شادی را برای هواداران به ارمغان آوردیم.
بالاتر از فینال آسیا افتخاری نیست
برانکو درباره اظهار لطف هواداران به او مبنی بر ساخت مجسمه وی گفت: از هوادارنمان به‌خاطر این فکر تشکر می‌کنم اما مهم‌تر از همه بازیکنان هستند. آنها بیشترین زحمت را برای این موفقیت کشیدند. ما این‌جا به عنوان کادرفنی حضور داریم تا به بازیکنان کمک کنیم که کیفیتشان را به اجرا بگذارند. آنها لیاقت‌ بیشترین حمایت را دارند. بازیکنان واقعاً تلاش کردند و باز هم می‌گویم بالاتر از این افتخاری نیست که بتوانید به فینال آسیا برسید.
بهترین شرایط در فوتبال آسیا یعنی قهرمانی در لیگ قهرمانان
هنوز خودمان هم نمی‌دانیم چه کار بزرگی کردیم. بهترین شرایط کاری در آسیا مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است. افتخاری بالاتر از این وجود ندارد. همه از این موفقیت که توانستیم این شادی را به خودمان، خانواده و هوادارانمان تقدیم کنیم خوشحال هستیم. تشویق بسیار خوبی از سوی هواداران در یک‌جو بسیار خوب صورت گرفت.
بله می توانیم قهرمان آسیا شویم
درباره این سؤال که می‌گویند می‌توانیم به قهرمانی آسیا برسیم یا خیر می‌توانم بگویم‌ بله این فکر را می‌کنم چرا‌که به بازیکنان تیمم خیلی اعتماد دارم. رسیدن به فینال موفقیت بزرگی است. تلاش می‌کنیم تا قهرمان آسیا شویم. با وجود هر اتفاقی که در فینال بیفتد ما برای قهرمانی تلاش می‌کنیم. من به بازیکنانم اعتماد دارم و در بازی‌های اخیر نیز نشان دادیم توانایی این کار را داریم.
رفیعی در برنامه ماست
درباره اضافه شدن سروش رفیعی هم باید بگویم او بازیکن پرسپولیس است و به‌همین دلیل در برنامه کاری ما هست و کنار تیم تمرین می‌کند.
مشکلات مالی؟ بگذارید فعلاً شادی کنیم
سرمربی پرسپولیسی‌ها وقتی با سؤال خبرنگاران درباره مشکلات مالی سرخ‌پوشان روبه‌رو شد گفت: این مسائل را رها کنید و اجازه بدهید شادی کنیم. بدهی باشگاه وجود دارد و این مشکلات همیشه خواهد بود اما الآن باید به فینال بپردازیم.
همه جام‌ها را می‌خواهیم
قبل از دیدار فینال باید به مصاف تیم سایپا برویم و این مسئله می‌تواند یک مقدار مشکل‌ساز شود. این جو نباید ما را گول بزند. بارها تکرار کردم که چه اهدافی را داریم. هدف ما کسب بیشترین قهرمانی، بیشترین تعداد برد و ... است. اولین جام را در سوپر‌کاپ جذب کردیم و دومین جام در دسترس‌مان است. لیگ و جام حذفی هم برایمان همین‌قدر مهم است.
بیرانوند ارزشی اروپایی دارد
نگرانی من درباره رفتن بیرانوند از تیم یک مسئله طبیعی است. بیرانوند دیروز بازیکن کلیدی پرسپولیس بود. زمانی‌که یک بر صفر عقب بودیم و زمانی که بازی یک بر یک بود او دو توپ مهم و کلیدی را گرفت. او قاطعانه نشان داد بهترین دروازه‌بان ایران و آسیا است. قطعاً او ارزش اروپایی دارد. در مورد اتفاقی که ممکن است در آینده بیفتد الآن نباید صحبت کرد. الآن او با پرسپولیس است و از این بابت خوشحالیم و این مسئله به ما کمک می‌کند.
می‌گفتند پرسپولیس برای باختن به آسیا می‌رود
خیلی‌ها پیش از این می‌گفتند پرسپولیس برای باختن به آسیا می‌رود اما همیشه گفتم همه مسابقات برای ما مهم است. لیگ قهرمانان سخت‌ترین و بزرگ‌ترین مسابقات در آسیا است، قهرمان آسیا بودن یک موضوع خاص است. اهداف بزرگی داریم اما الآن فقط به فکر بازی روز شنبه با سایپا هستیم.
قبل از بازی کسی به پاداش فکر نمی‌کرد
قطعاً پاداش برای تیم در نظر گرفته می‌شود. با مدیریت صحبت می‌کنم و شکی نداریم که بازیکنان پاداش خواهند گرفت. قبل از بازی کسی به پاداش فکر نمی‌کرد و فقط به فکر بردن و رفتن به فینال بودیم. مطمئنم باشگاه این مسئله را می‌داند و به وظیفه خود به بهترین شکل عمل می‌کند.
مشکلات حل می‌شود
وی در مورد این‌که سید جلال حسینی از مشکلاتی صحبت کرده و گفته از تیم پشتیبانی نمی‌شود اظهار داشت: همه‌جا این جور مشکلات هست اما مشکلات برای حل کردن است. همیشه مشکلات وجود خواهند داشت.
بشار یک برد بزرگ برای پرسپولیس است
برانکو درباره شرایط عجیب و ناراحت‌کننده بشار رسن و بازی خوب و حرفه‌ای او نیز گفت: او نشان داد چقدر حرفه‌ای است و چقدر فوتبال و باشگاهش را دوست دارد. هواداران و بازیکنان این مسئله را دیدند و تشخیص دادند. باید از او به‌صورت ویژه تمجید کرد. او یک برد بزرگ برای باشگاه ما است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی