[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

پرویز مظلومی: بازی با تیم‌های قلعه‌نویی آسان نیست، روزنامه شیراز نوین

پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: گرفتن سه امتیاز بازی با سپاهان بسیار مهم است و این برد می‌تواند موقعیت استقلال را به خوبی تغییر دهد.
پرویز مظلومی درباره حضورش در تمرین استقلال به‌عنوان عضو کمیته فنی گفت: در جلسه‌ای که با آقای شفر داشتیم، صحبت‌های خوب و مثبتی رد و بدل شد و ایشان هم گفت که اعضای کمیته فنی در تمرینات حاضر شوند. من هم قبلاً گفتم که هدف کمیته فنی کمک کردن به تیم، باشگاه و کادر فنی است و خوشحالم که بعد از مدت‌ها به تمرین استقلال رفتم و خاطرات گذشته برایم زنده شد.
وی وضعیت تیم فوتبال استقلال را مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: خوشبختانه استقلال وضعیت خوبی دارد و سه برد پیاپی باعث شد تا روحیه بازیکنان بالاتر برود. خوشبختانه چشمی و فرشید اسماعیلی هم به‌شرایط خوبی رسیده‌اند و امیدوارم که استقلال در بازی با سپاهان هم عملکرد خوبی داشته باشد و سه امتیاز این بازی را بگیرد.
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال ضمن تأکید بر این‌که آبی‌پوشان کار سختی در دیدار مقابل سپاهان پیش رو خواهند داشت تصریح کرد: سپاهان همیشه جزو تیم‌های خوب و مدعی است و امسال هم که با آمدن قلعه‌نویی و جذب چند بازیکن باکیفیت، شرایط بهتری پیدا کرده است. بازی کردن مقابل تیم‌های قلعه‌نویی آسان نیست، ولی استقلال در زمین خودش بازی می‌کند و حمایت هواداران هم در این مسابقه بسیار مهم است. شکست دادن سپاهان می‌تواند موقعیت استقلال را تغییر دهد و این تیم به دو امتیازی سپاهان خواهد رسید. پیروزی در این مسابقه برای استقلال بسیار مهم است.
مظلومی درباره شانس قهرمانی استقلال در لیگ امسال تصریح کرد: استقلال همیشه مدعی قهرمانی است. مهم این است که این تیم بتواند در بازی‌های آینده خوب امتیاز بگیرد و خودش را در جدول بالا بکشد. بازی با سپاهان هم بسیار مهم است و امیدوارم استقلال سه امتیاز را بگیرد تا چند پله در جدول صعود کند. بازیکنان استقلال هم باید درک کنند که این تیم شرایط حساسی دارد،‌ چرا که هواداران امسال از این تیم قهرمانی می‌خواهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی