[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

توزیع سبد حمایتی در سه مرحله ۲۰۰هزارتومانی تا پایان سال، روزنامه شیراز نوین

سبد حمایتی به ارزش ۶۰۰هزار تومان در سه مرحله ۲۰۰هزار تومانی در بین اقشار شناسایی شده توسط وزارت رفاه، توزیع می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی با اعلام آخرین وضعیت توزیع سبد کالایی گفت: کلیات طرح حمایت اجتماعی دولت تأیید شده و بر اساس دستور رئیس جمهور، قرار است تا ۱۰روز نخست آبان ماه فروشگاه‌های عرضه کننده سبد کالایی تعیین شود تا افراد شناسایی شده از این حمایت اجتماعی بهره مند شوند.
به گفته محسنی بندپی، قرار است تا پایان امسال سبد کالایی به ارزش ۶۰۰هزار تومان در سه مرحله در بین اقشار مشمول عرضه شود. بر اساس اطلاعات به دست آمده، مقرر شده تا پایان امسال سه سبد کالایی به ارزش ۶۰۰هزار تومان، در قالب سه مرحله ۲۰۰هزار تومانی توزیع شود.
پیش از این سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خبرنگار مهر گفته بود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، سرپستان خانوار با درآمد کمتر از ۳میلیون تومان در ماه، بازنشستگان با درآمد کمتر از ۳میلیون تومان در ماه، افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و افرادی که به عنوان گروه‌های هدف شناسایی می‌شوند، مشمول این حمایت اجتماعی دولت می‌شوند که تلاش کردیم این خانوارها را با ضریب اطمینان بالا شناسایی کنیم.
اعتبار ۲۰۰هزار تومانی در هر سه مرحله در کارت بانکی در قالب حمایت اجتماعی واریز می‌شود که به صورت نقدی قابل برداشت نیست و صرفاً برای تأمین اقلام اساسی سبد کالایی در فروشگاه‌های اعلامی قابل هزینه است.
قرار است حمایت اجتماعی دولت در قالب توزیع سبد کالا پس از طرح و نهایی شدن در هیئت دولت آغاز شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی