[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

حفظ حقوق مردم تکلیف شرعی است، روزنامه شیراز نوین

مدیران عامل صنعت آب و برق استان فارس با آیت الله دژکام نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام‌جمعه شیراز،  به منظور ارائه عملکرد صنعت آب و برق استان فارس و استماع  رهنمودهای ایشان، با معظم‌له دیدار و گفتگو کردند. به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس، آیت الله دژکام نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز در سخنان خود از مسئولین صنعت آب و برق استان در راستای عبور از تابستان سال جاری و تأمین آب و برق که نیاز اساسی مردم است تشکر و قدردانی کرد. 
 نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز با استفاده از آیات قرآن کریم و بیان روایات اسلامی ‌و تأکید بر اجرای فرامین الهی‌، مردم و مسئولین را به ایمان و عمل صالح دعوت کرد.  
وی افزود: مسئولین همواره می‌بایست با استعانت از درگاه خداوند متعال به مردم خدمت کنند البته تلاش شبانه‌روزی خدمتگزاران  نظام مورد توجه مردم است. 
آیت الله دژکام ارتباط مسئولین با مردم را یک ارتباط مناسب دانست  و افزود:  خوشبختانه ارتباطی که مسئولین با مردم دارند بسیار مناسب و خوب است برای  اینکه مسئولین، خود از مردم هستند و این از افتخارات نظام جمهوری اسلامی  است. وی  مراقبت و حفظ حقوق مردم را یک موضوع مهم  شرعی دانست و عنوان کرد: ما باید دائم خدا را حاضر و ناظر بر اعمالمان بدانیم و مراقبت کنیم که در حین خدمت حق و حقوقی از کسی پایمال نشود. امام جمعه شیراز در پایان سخنان خود از مجموعه خانواده صنعت آب و برق استان فارس تقدیر و تشکر کرد و از درگاه خداوند سبحان  توفیقات همگان را درراستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستار شد و مردم را به مصرف بهینه در مصرف آب، برق و گاز فراخواند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی