[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

ارائه خدمات درمانی رایگان به زائران اربعین در بزرگترین موکب استان فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) با بیان اینکه خدمات این موکب عمومی‌ و به تمام زائران اربعین ارائه می‌شود، گفت: خدمات درمانی رایگان یکی از خدماتی است که در این موکب به تمام زائران اربعین ارائه می‌شوند.
به گزارش کمیته روابط عمومی ‌و بین‌الملل موکب احمدبن موسی(ع)، مسعود راستی، مدیر اجرایی این موکب دیروز، 2آبان ماه گفت: کلیه خدمات این موکب عمومی ‌بوده و به تمام زائران و متقاضیان ارائه می‌شود.
وی با بیان اینکه این خدمات هم به زائران پذیرش شده‌ای که در این موکب اسکان یافته‌اند و هم زائران عبوری ارائه می‌شوند، افزود: یکی از مهم‌ترین خدمات ما ارائه خدمات درمانی رایگان است که هر زائری می‌تواند به این بخش از موکب مراجعه کند. راستی اظهار کرد: همچنین ما از تمام زائران و متقاضیان نیز پذیرایی صبحانه، ناهار و شام کرده و علاوه بر اینها اگر نیاز به راهنمایی و کمک داشته باشند، دریغ نمی‌کنیم. مجید زارعی، مسئول کمیته فاوا موکب احمدبن موسی(ع) نیز از ارائه اینترنت رایگان به زائران اربعین در این موکب خبر داد و گفت: در حال تلاش هستیم تا بتوانیم کلیه زائران و خادمان موکب احمدبن موسی(ع) بتوانند از اینترنت رایگان در محوطه موکب استفاده کرده و بتوانند با خانواده‌های خود ارتباط برقرار کنند. وی بیان کرد: علاوه بر اینها با توجه به وسعت موکب احمدبن موسی(ع) به عنوان بزرگترین موکب استان فارس، یکسری امکانات صوتی و پیجر در بخش‌های مختلف این موکب به منظور رفاه حال زائران اربعین تعبیه شده‌اند تا بتوان به راحتی به زائران دسترسی پیدا کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی