[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۶
  • دوره جدید

پیشرفت شایسته در پروژه‌های راهسازی اقلید، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: پروژه‌های راهسازی شهرستان اقلید از وضعیت قابل قبولی برخوردارند.  به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس مهندس فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس در بازدید از پروژه‌های راهسازی شهرستان اقلید گفت: قیر مورد نیاز جهت آسفالت جاده بکان که سال قبل زیرسازی شده بود هم اکنون تأمین شده و عملیات آسفالت  این جاده که بطول 8 کیلومتر است آغاز شده است.
وی همچنین در بازدید از پروژه دزکرد به پادنا اعلام کرد: این پروژه که مشترک بین استانهای فارس و اصفهان می‌باشد و 26 کیلومتر آن در حوزه استان فارس است که با پیشرفت فیزیکی مطلوبی در دست اجراست و جاده پادنا به خسروشیرین آباده نیز در دست ساخت است.
وی تصریح کرد: راه روستایی سه قلات نیز که 14 کیلومتر است 5 کیلومتر آن آماده آسفالت است و مابقی نیز بزودی آسفالت خواهد شد. تکاور در بازدید از محور طریق الرضا نیز گفت: محور طریق الرضا ( سورمق- اقلید- یاسوج) 38کیلومتر است که 20 کیلومتر آن سال قبل آسفالت شد و 18 کیلومتر باقیمانده نیز از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است. همچنین عملیات زیرسازی جاده قدیم سورمق- اقلید هم که قرار است چهاربانده شود بزودی آغاز خواهد شد. وی در پایان اشاره کرد: جاده آب باریک- آسپاس هم بزودی به مناقصه خواهد رفت و به راه اصلی تبدیل خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی