[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

فارس بر سكوى سوم وزنه‌بردارى جوانان كشور ايستاد، روزنامه شیراز نوین

رئيس هيئت وزنه‌بردارى فارس، از كسب مقام سوم تيم جوانان وزنه‌بردارى استان در مسابقات قهرمانى كشور به ميزبانى اردبيل خبر داد. على رهائى در حاشيه بازگشت افتخارآفرينان وزنه‌بردار جوانان استان فارس از مسابقات قهرمانى جوانان كشور در اردبيل، با تبريك كسب عنوان سومى به مردم ورزش‌دوست استان اظهار داشت: با وجود مسافت طولانى شيراز به اردبيل، تيم وزنه‌بردارى جوانان فارس با تركيب كامل همراه با سرمربى، دو مربى و يك داور به مسابقات قهرمانى كشور اعزام شدند.
رئيس هيئت وزنه‌بردارى استان فارس با تقدير از عملكرد قهرمانان وزنه‌بردارى استان به اين دوره از مسابقات قهرمانى كشور، ابراز داشت: تك‌تك وزنه‌برداران اعزامى فارس در رده جوانان به اين دوره از مسابقات با تمام توان و غيرتی مثال‌زدنى روى تخته به جدال آهن سرد رفتند و با اينكه بسيارى از استان‌ها براى كسب مدال با تركيب كامل حضور يافته بودند، توانستند استان‌هاى تهران و ميزبان مسابقات را پشت سر بگذارند و بعد از مازندارن و خوزستان، بر سكوى سوم كشور بايستند.
رهائى ضمن تبريك به تمامى نفرات اعزامى تيم، سرمربى و مربيان تيم به همراه خانواده آنان و جامعه ورزش استان، خاطرنشان كرد: كسب اين مقام، مقدمه كسب عناوين نخست در دوره آينده مسابقات است كه با حفظ وضع موجود بايد براى ارتقاى آن برنامه‌ريزى و تلاش كنيم؛ اما امروز تمام برنامه‌ريزى‌ها براى شركت قهرمانان ١٢ تا ١٥سال پسران و بانوان در المپياد ايرانيان به ميزبانى كردستان متمركز گرديده است و اميدواريم با حمايت‌هاى لازم، مدال‌هاى رنگارنگ المپياد را براى مردم ورزش‌دوست فارس به ارمغان بياوريم.
رئيس هيئت وزنه‌بردارى استان فارس در پايان ضمن تشكر از اداره كل ورزش و جوانان استان فارس، كادر اجرايى هيئت، كميته مربيان و داوران و رؤساى هيئت‌هاى شهرستان‌هاى فارس كه با اتحاد و همدلى براى ارتقاى سطح وزنه‌بردارى استان تلاش مي‌كنند، از ميزبانى شايسته اردبيل و فدراسيون وزنه‌بردارى جمهورى اسلامى ايران در برگزارى اين دوره از مسابقات زحمات بسيارى متحمل شدند، تقدير و تشكر كرد.
استاد‌هاشم ملاشفيعى، سرمربى تيم منتخب جوانان وزنه‌بردار استان فارس نيز در ادامه اين گفتگو اظهار داشت: مسابقات در سطح بسيار بالايى برگزار شد كه بسيارى از استان‌ها با تركيب كامل و براى كسب عنوان حضور يافته بودند.
رئيس كميته مربيان و آموزش هيئت وزنه‌بردارى فارس افزود: همت و غيرت اعضای تيم فارس برای كسب عنوان، مثال‌زدنى بود كه خوشبختانه و با لطف خدا توانستند با كسب يك طلا، سه نقره و ٩برنز و در مجموع با ٥٨٥امتياز بعد از مازندران و خوزستان بر سكوى سوم كشورى بايستند كه این موفقيت را به همه عزيزان و خانواده وزنه‌بردارى فارس تبريك مي‌گويم.
ملاشفيعى با بيان اينكه استاد شاپور صف‌شكن، از دواران خوب استان با معرفى كميته داوران هيئت وزنه‌بردارى استان فارس به همراه محمد روشن و پوريا حبيبى به عنوان مربى، تيم را همراهى مي‌كردند، در خصوص نفرات اعزامى نيز اذعان داشت: آقايان ابوالفضل موسوى، عليرضا اميدوار، بهرام حريرچى، سيد معراج باصرى، آرش مرادپور، ياشار ميرزائى، رضا اسمى جهرمى، محمدصادق ارجى سعدى، على سلامى و محمد مختارى از قهرمانان اعزامى و عضو تيم منتخب جوانان وزنه‌بردار فارس بودند كه كاپ مقام سوم مسابقات را براى استان خود به ارمغان آوردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی