[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

آغاز طرح حفظ مجازی قرآن کریم در فارس ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: طرح حفظ مجازی قرآن کریم با حضور 220 نفر درحال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امورخیریه فارس، سید امیر عباس جلالی اظهار داشت: در این طرح که ثبت نام آن از اردیبهشت ماه و بعد از ماه رمضان شروع و تا پایان سال ادامه دارد، علاقمندان به حفظ قرآن از یک تا 30 جزء می‌توانند با مراجعه به سایت (قرآن حفظ) نوع  علاقمندی خود و زمان‌های مد نظر برای شرکت این طرح اعلام کنند.
وی افزود: در کنار حفظ قرآن، امکان ثبت نام علاقمندان به روخوانی و تجوید نیز فراهم شده است. جلالی گفت: به‌صورت هفتگی و از طرف این سایت که متعلق به سازمان اوقاف کشور است؛ اسامی‌ثبت نام کنندگان هر استان به اوقاف آن استان اعلام می‌شود و اساتید قرآنی با توجه به شرکت کنندگان و به مدت 15 دقیقه، آموزش‌های لازم را به متقاضی ارائه می‌دهند و همچنین به مرور دروس‌های گذشته می‌پردازند. 
 مسئول امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان این که آموزش‌های قرآنی این طرح در فارس بر عهده دانشکده علوم قرآنی است و شرکت در طرح حفظ مجازی قرآن کریم محدودیت سنی ندارد اظهار داشت: تلاش می‌شود که در همایش‌هایی زمینه آشنایی قرآن آموزان این طرح با اساتید قرآنی را فراهم کنیم. وی ادامه داد: سهمیه استان فارس در این طرح قرآنی 700 نفر است که تا کنون 220 نفر ثبت نام کرده‌اند و آموزش‌های آنان آغاز شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی