[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

خدمت‌رسانی موکب احمدبن موسی(ع) به تمام زائران اربعین ، روزنامه شیراز نوین

مسئول کمیته روابط عمومی‌ و بین‌الملل موکب احمدبن موسی(ع) ضمن تشریح آمار اسکان یافتگان در این موکب بر این نکته تأکید کرد که زائران تمام استان‌های کشورمان در این موکب اسکان یافته‌اند.
به گزارش کمیته روابط عمومی ‌و بین‌الملل موکب احمدبن موسی(ع)، میلاد امیری نژاد، مسئول این کمیته امروز، 7 آبان ماه به تشریح آماری از وضعیت پذیرایی زائران اربعین حسینی در کربلای معلی پرداخت و گفت: موکب احمدبن موسی(ع) از تاریخ 27 مهرماه امسال میزبان زائران اربعین در کربلای معلی بوده است.
وی با بیان اینکه زائران تمام استان‌های کشورمان در این موکب اسکان یافته‌اند، افزود: آمار اسکان یافتگان در این موکب با توجه به نزدیک شدن روز اربعین حسینی، لحظه به لحظه در حال افزایش است به‌طوری که شب گذشته بیشترین تعداد اسکان را طی شب‌های گذشته در این موکب داشته‌ایم و امشب باز هم بیشتر خواهد شد.
امیری‌نژاد با تأکید بر اینکه تمام تلاش ما ارائه خدمات حداکثری به همه زائران است، گفت: طبق آمارهای پذیرش‌شدگان در این موکب زائران استان‌های اصفهان، تهران، هرمزگان، خوزستان، کرمان، خراسان رضوی، مازندران، مرکزی، همدان، زنجان، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی، یزد، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان، قم، البرز، گیلان، سیستان و بلوچستان، قزوین، آذربایجان غربی، کرمانشاه و فارس در این موکب اسکان یافته و از خدمات آن بهره‌مند شده‌اند.
وی ادامه داد: همچنین از تمام شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف شهرهای استان فارس اعم از شیراز، لارستان، مرودشت، آباده، فسا، کازرون، داراب، فیروزآباد، نی ریز، لامرد، ارسنجان، اردکان، جهرم، بوانات، سپیدان، استهبان، نورآباد، خرامه، اقلید، فراشبند، صفاشهر، سعادت شهر، زرقان، گراش، سروستان، کوار، خشت، قادرآباد، قیر، میمند، ششده، قطرویه، خاوران، رامجرد، اوز، بیضا، کنارتخته و... در این موکب اسکان یافته‌اند.
مسئول کمیته روابط عمومی ‌و بین‌الملل موکب احمدبن موسی(ع) بر این نکته تأکید کرد که این موکب تا آخرین لحظه میزبان زائران اربعین حسینی خواهد بود.
امیری نژاد اظهار کرد: علاوه بر ارائه خدمات اسکان و پذیرایی به زائران اربعین کشورمان، ما یک‌سری خدمات را به زائران اربعینی که در این موکب هم اسکان نیافته‌اند اعم از ایرانی و غیر ایرانی ارائه داده‌ایم که از جمله مهم‌ترین آنها خدمات درمانی رایگان بوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی