[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۹
  • دوره جدید

روند سرمایه‌گذاری کند است، روزنامه شیراز نوین

چهل و نهمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورا به ادامه بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه ۵ شهرداری شیراز پرداخت. به گزارش روابط عمومی ‌و اموربین‌الملل شورای اسلامی ‌شهر شیراز، «سینا بنی‌زمانی» گفت: پیگیری بسته‌های سرمایه‌گذاری سازمان سرمایه‌گذاری و سازمان فاوا در حوزه‌ی فضای مجازی نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.
عضو شورای اسلامی ‌شهر شیراز گفت: سازمان فاوا دوبسته‌ی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فرهنگی- ورزشی و عوارض خودرو تهیه و به سازمان سرمایه‌گذاری ارائه داد تا فراخوان شود.
وی با اشاره به عدم فراخوان این بسته‌ها توسط شهرداری افزود: تصور من اینست که سازمان سرمایه‌گذاری در راستای نهایی کردن بسته‌های سرمایه‌گذاری در سازمان‌ها و مناطق سرعت کافی ندارد که امیدواریم این ضعف خود را مرتفع کند.
بنی زمانی افزود: در این جلسه همچنین ۱۴فرصت سرمایه‌گذاری منطقه ۵ شهرداری ارائه و در کمیسیون تصویب شد.
وی ادامه داد: سازمان سرمایه گذاری باید به بررسی کارشناسی این فرصت‌ها و مذاکره با متقاضیان بپردازد و پس از تهیه بسته سرمایه‌گذاری، هیئت مدیره سازمان سرمایه‌گذاری اقدام به تأیید و تصویب بسته‌ها کند.
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی‌ شهر شیراز همچنین عملکرد شهرداری منطقه ۵ در حوزه‌ی شناسایی و اقدامات صورت گرفته بر روی فرصت‌های سرمایه‌گذاری را مثبت ارزیابی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی