[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

طرح جامع یک امامزاده شهرستان مرودشت تصویب شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرودشت گفت: بررسی و تصویب طرح جامع یکی از بقاع متبرکه از فعالیت‌های این اداره در سال 97 است.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، علیرضا منوچهری اظهار داشت: بررسی و تصویب طرح جامع امامزاده حیات غیب روستای گله زن این شهرستان از فعالیت‌های سال 97 این اداره به شمار می‌آید. وی افزود: برای نظارت بر پروژه‌های عمرانی اوقاف در این شهرستان یک ناظر مقیم به کار گرفته شده است. منوچهری در مورد دیگر فعالیت‌های عمرانی این اداره در سال 97 گفت: تکمیل فعالیت‌های عمرانی نیمه‌تمام بقاع و اماکن متبرکه بر اساس طرح جامع مصوب و به میزان 310 مترمربع، یکی از فعالیت‌های اداره اوقاف شهرستان مرودشت است.
این مسئول اظهار داشت: احداث و توسعه بقاع و اماکن متبرکه بر اساس طرح جامع مصوب و به متراژ 200مترمربع نیز از دیگر فعالیت‌های عمرانی این اداره به شمار می‌آید.
وی اضافه کرد: یکی از مواردی که در فعالیت‌های عمرانی موردنظر قرار می‌گیرد، احداث، تکمیل، بازسازی و تعمیر سرویس‌های بهداشتی است که بر اساس طرح جامع مصوب انجام می‌شود و در سال جاری به 50 مترمربع از چنین فضاهایی توجه شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی