[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۲۹
  • دوره جدید

پایان هفتمین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر آقایان زیر ۲۱ سال کشور در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

هفتمین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر آقایان زیر ۲۱ سال کشور دیروز عصر بعد  از ۵ روز به کار خود در شیراز پایان داد.
در این مسابقات امیرحسین باقری‌فرد از استان فارس به مقام قهرمانی، عرفان نادری‌مقدم از آذربایجان شرقی  نایب قهرمانی، و محمد میرنوروزی به مقام سوم ‌دست پیدا کردند.
به گزارش الهه رفیعی خبرنگار آزاد، دیروز ۱۳ آبانماه سال جاری که از 9 آبان ماه شروع شده بود، در روز پایانی، ۸ بازیکن برتر، (امیر حسین باقری فرد و حمید رضا طاقانی از استان فارس، مجتبی زاهدی پور از کرمان، محمد میر نوروزه‌ای از استان البرز، محمد رضا اژدریان‌ از اصفهان، عرفان نادری مقدم از آذربایجان شرقی، علی آبدارباشی‌ از استان قزوین، و حسن ذبیح پور از مازندران) از میان ۶۵ بازیکن از سراسر کشور  به رقابت تنگاتنگ پرداختند. این مسابقات به میزبانی هیئت بولینگ بیلیارد و بولس استان فارس در باشگاه بیلیارد الماس شیراز انجام شد. در بازی‌های فوق  فرهاد قشقایی مسئول برگزاری مسابقات اسماعیل خادمی ‌مسئول جدول بودند، علی جعفری به عنوان  سرداور،  و اسماعیل ویژه، داوود رضایی، آرش شمس، اشکان نیرو، علیرضا وهاب، افشین ادیبی، آرش صیادی، و خانم‌ها: زهرا غلامی ‌و سارا سلیمانی نژاد نیز  قضاوت بازی‌ها را برعهده داشتند.  در مراسم اختتامیه به نفرات اول تا سوم کاپ قهرمانی مدال و جوایز نقدی اهدا گردید. 
در پایان فرهاد قشقایی رئیس هیئت  بولینگ و بیلیارد بولس استان فارس از کلیه  داوران و دست اندرکاران برگزاری مسابقات و سرکار خانم الهه رفیعی از پیش‌کسوتان عرصه مربیگری و داوری بیلیارد کشور  که مسئولیت پوشش خبری مسابقات را نیز برعهده داشتند تشکر نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی