[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۵۳
  • دوره جدید

وضعیت اجرای جریمه ریالی سربازی در سال آینده، روزنامه شیراز نوین

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی‌ ناجا اعلام کرد که تا پایان امسال برای بهره‌مندی از جریمه ریالی سربازی فرصت وجود دارد.
سردار ابراهیم کریمی ‌در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال آینده اظهار کرد: در سال آتی هیچ تصمیمی ‌برای ادامه اجرای طرح جریمه ریالی سربازی اتخاذ نشده و این طرح تنها تا پایان امسال اجرا خواهد شد.
وی با بیان این‌که از ابتدای امسال تاکنون ۲۴‌هزار نفر از طرح جریمه ریالی سربازی بهره‌مند شده‌اند گفت: آمارها نشان می‌دهد که هرسال تعداد متقاضیان طرح جریمه ریالی سربازی در مقایسه با سال قبل کاهش چشمیگری داشته است و این نشان می‌دهد که افرادی که تمایل به استفاده از این طرح داشتند در همان سال‌های نخست اقدامات لازم را انجام داده‌اند.
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی‌ناجا با بیان این‌که تنها تا پایان امسال برای بهره‌مندی از این طرح زمان وجود دارد افزود: تمامی افرادی که تا پایان سال ۹۷، هشت سال یا بیشتر غیبت داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ درخواست خود را ثبت کنند تا پس از راستی آزمایی و تأیید مدارک و اظهارات آنان کارت معافیت از سربازی خود را دریافت کنند.
کریمی ‌از متقاضیان و افراد واجد شرایط خواست ثبت نام در این طرح را به روزهای پایانی سال موکول نکنند و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
به گفته وی، امکان پرداخت نقدی و اقساطی جریمه ریالی برای متقاضیان وجود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی