[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

اجرای ۱۰۰ برنامه ملی و مذهبی در بقاع متبرکه اقلید ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اقلید از اجرای 100 برنامه ملی و مذهبی در بقاع متبرکه این شهرستان در 5 ماهه اول سال 97 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، کاظم شهریاری اظهار داشت: با توجه به فرمایشات رهبری در مورد تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی، تمامی ‌تلاش‌ها را برای استفاده از این ظرفیت‌ها به کار می‌گیریم. وی افزود: در همین راستا و در سال 97، فعالیت‌های فرهنگی بسیاری با اعزام روحانیون به بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستان شکل گرفت که از جمله آن‌ها می‌توان به اجرای طرح آرامش بهاری در ۸بقعه و اجرای طرح ضیافت الهی اشاره کرد.
شهریاری گفت: اجرای طرح نشاط معنوی در ایام تابستان و در بقاع متبرکه و برنامه‌های دهه کرامت با حضور خادمین رضوی در آستان مقدس امامزادگان بخش حسن‌آباد و سرکشی از خانواده معلولین و شهدا از دیگر برنامه‌های اجراشده بود.
این مسئول با اشاره به اجرای برنامه‌های سبک زندگی در بقعه متبرکه امامزاده زینب خاتون (س) و شاهزاده ابراهیم (ع) حسن‌آباد اظهار داشت: عضویت ۷۰۰ نفر در طرح تربیت حافظان قرآن کریم و شناسایی و تشکیل پرونده ۸۰ نفر از هیئت امناء اماکن مذهبی از دیگر برنامه‌های فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اقلید در پنج‌ماهه ابتدایی سال 97 است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی