[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

۱۱۱ میلیون سهم در بورس فارس معامله شد‌‌‌‌، روزنامه شیراز نوین

مدیر بورس منطقه‌ای استان فارس از معامله ۱۱۱ میلیون و ۴۸۵ هزار سهم در بورس این استان خبر داد.
کرشمه ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت: در معاملات هفته گذشته بورس منطقه‌ای استان فارس 111 میلیون و 485 هزار سهم و حق تقدم به ارزش 383 میلیارد ریال مبادله شد.
وی با بیان اینکه این تعداد سهام متعلق به 289 شرکت است خاطرنشان کرد: 50 درصد این معاملات مربوط به خرید سهام و 50 درصد آن مربوط به فروش سهام بوده است.
مدیر بورس منطقه‌ای استان فارس با بیان اینکه در حال حاضر 28 شرکت کارگزاری در بورس این استان فعالیت می‌کنند، بیان کرد: در دوره مورد نظر در مجموع برای 112 نفر کد سهام‌داری جدید صادر شده است.
وی عنوان کرد: در پایان معاملات این هفته سهام شرکت‌های «صندوق سرمایه‌گذاری پارند پایدار سپهر»، «سایپا» و «سرمایه‌گذاری نفت و گاز پتروشیمی ‌تأمین» بیشترین تقاضا برای خرید و سهام شرکت‌های «سایپا»، «ایران خودرو دیزل» و «پلی اکریل» نیز بیشترین تقاضای فروش را داشته‌اند.
ترابیان بیان کرد: سهام شرکت‌های«مس سرچشمه»، «پتروشیمی ‌غدیر» و «تجهیزات نیروی زنگان» بیشترین ارزش ریالی خرید و سهام شرکت‌های «کارخانجات مخابراتی ایران»، «هلدینگ خلیج فارس» و «بانک صادرات» بیشترین ارزش ریالی فروش را داشته‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی