[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

اعلام روزشمار و عناوین دهه وقف سال ۹۷، روزنامه شیراز نوین

مسئول روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس روزشمار و عناوین دهه وقف سال 97 را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، جواد یزدانی با گرامیداشت این دهه اظهار داشت: سه‌شنبه 15 آبان ماه 97 مصادف با 27صفر به‌عنوان اولین روز، با «عنوان وقف، رسانه، ترویج موقوفات» مشارکتی نام‌گذاری شده است.
وی افزود:16 آبان ماه و دومین روز دهه وقف نیز که مصادف با 28 صفر و رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام مجتبی علیه‌السلام است، با عنوان «وقف، ترویج فرهنگ قرآن و عترت» نام‌گذاری شده و پنج‌شنبه 17آبان ماه مصادف با شهادت امام رضا علیه‌السلام باعنوان «وقف، بقاع متبرکه و ترویج فرهنگ زیارت» معرفی می‌شود.
یزدانی گفت: چهارمین روز از دهه وقف مصادف با هجرت حضرت رسول از مکه به مدینه با عنوان «وقف، انتظار و مهدویت» نامیده می‌شود و پنجمین روز نیز به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه عنوان «وقف، توسعه علم و فناوری و حمایت از نخبگان» را دارد.
مسئول روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: عنوان ششمین روز نیز «وقف، عدالت اجتماعی، اجرای امینانه نیات واقفان» است و هفتمین روز نیز با عنوان «وقف، محیط‌زیست، بهداشت و سلامت» شناخته می‌شود.
وی افزود: روز سه‌شنبه 22 آبان به‌عنوان هشتمین روز از دهه وقف با عنوان «وقف، صیانت از موقوفات، تجلیل از واقفان» نام‌گذاری شده است.
یزدانی گفت: «وقف، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی» نیز عنوان روز نهم دهه وقف است و آخرین روز از این ایام نیز به مناسبت روز کتاب و کتاب‌خوانی عنوان «وقف، تحکیم بنیان خانواده، سبک زندگی اسلامی» نامیده می‌شود.
مسئول روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: امیدواریم که با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در دهه وقف بتوان هرچه بیشتر در راستای توسعه وقف در استان فارس که از گذشته تاکنون واقفان نیک‌اندیش بسیاری داشته است تلاش کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی